Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie dzisiaj startuje sezon motogp w katarze jak wam sie wydaje jakie maszyny się będą liczyć kto wygra sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Nie mogłem wcześniej znaleźć tematu. Więc szykuję się w tym roku do kupna jakiegoś jednośladu. Bardzo podoba mi się R6 i jak na razie to jest na pierwszy miejscu. Miał ktoś kiedyś cokolwiek do czynienia z R6? Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jak się jeździ na takim motorze, podobno po godzinie jazdy zaczyna boleć d*pa, nie jest on w ogóle wygodny. Tutaj własnie rodzi się dylemat. Bo sam nie wiem co chcę. Z wyglądu R6 jest piękna. Do dalszych podróży mam i tak auto więc jak coś to byłby to bardziej motor weekendowy. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnej yamahy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

bierz GSXR-a, najlepiej 750 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, wątek motocyklowy przewija się chyba przez każde forum.

także posiadam jednoślada, ale mało śmigam po po ulicach, przeważnie parkingi, place,lotniska

dsc0138qg.jpg

ps. jest tu ktoś z SP? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Nie mogłem wcześniej znaleźć tematu. Więc szykuję się w tym roku do kupna jakiegoś jednośladu. Bardzo podoba mi się R6 i jak na razie to jest na pierwszy miejscu. Miał ktoś kiedyś cokolwiek do czynienia z R6? Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jak się jeździ na takim motorze, podobno po godzinie jazdy zaczyna boleć pupa, nie jest on w ogóle wygodny. Tutaj własnie rodzi się dylemat. Bo sam nie wiem co chcę. Z wyglądu R6 jest piękna. Do dalszych podróży mam i tak auto więc jak coś to byłby to bardziej motor weekendowy. Co myślicie?

Mam R6 i jest ok, wcześniej miałem GSXR 750 komfort zdecydowanie lepszy na GSXR bo na r6 jest pozycja typowo sportowa. Z r6 jestem zadowolony szczególnie ze spalania, bo pali polowe mniej od GSXR'a a jedzie podobnie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przejedziesz to bedziesz wiedziec dlaczego

lekkosc 600-tki a zapiernicza jak 1000

a tak na marginesie to mam do sprzedania tysiaczka....

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-r-1000-yoshimura-i1549309616.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekkosc 600-tki a zapiernicza jak 1000

I to właśnie mi się w niej podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przejedziesz to bedziesz wiedziec dlaczego

lekkosc 600-tki a zapiernicza jak 1000

a tak na marginesie to mam do sprzedania tysiaczka....

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-r-1000-yoshimura-i1549309616.html

piękny gsxr. Niestety wykracza trochę poza budżet :D Na razie się rozglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No malutka jest.Kolana mi o kierownice haczyly i dziwnie sie wyglada.Zreszya charakterystyka r6 mi nie odpowiadala.Nic,nic a pozniej jeb,z fotela wyrywa.R1 sie o wiele przyjemniej jezdzi.Tak samo gsxr 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na pierwszy większy motor to nie kupie sobie litrowej R1... R6 to i tak już trochę przesada ale się objeżdżę spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 jest duzo spokojniejsza.

Na pierwsze moto wolabym juz ja od r6 :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:36_________________________________________________I tak do jednego i drugiego potrzeba zdrowej glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok jeździłem na bzyku to trochę się objeździłem lato, zima codziennie :D Ale to nic w porównaniu do dużego motoru. Podobają mi się też te trochę bardziej 'wyprostowane' jak np Bandit. Są też dużo tańsze hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwalę....

jeżdżę od 2 lat, wprawdzie z przymusu ale przynajmniej spełniłem marzenia z młodości :naughty:

jeżdżę codziennie do pracy 40km w jedną stronę swoja ukochaną cebrą 600 f2...

piszę że z przymusu bo dziennie przekraczam granicę ES-GIB.. GDYBY nie korki na granicy to jeździłbym wygodnie w klimatyzowanym wózku...a tak zaoszczędzam dziennie 2 godziny postoju na granicy i jakieś 40 funtów tygodniowo na paliwo...

na przyszły rok planuję zmienić na SC 57b a za kolejne 2-3 lata na jakiś CUSTOM... :naughty:

dsc0051g.jpg

JEDNEJ RZECZY możecie mi zazdrościć....SEZON trwa tutaj 365 dni... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...