Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stojac na skrzyzowaniu wlaczylem lewykierunek. Nie bylo slychac typowego tykania, a zielona strzalka sie zaswiecila i nie przygasala. W pierwszej chwili myslalem, ze moze ktoras zarowka sie spalila, ale sprobowalem wlaczyc kierunek w prawo i bylo to samo. Nie bylem w stanie sprawdzic czy na zewnatrz kierunki sie swieca, ale wydaje mi sie, ze nie.

Caly ten manewr powtorzylem - czyli jeszcze raz lewy kierunek i prawy i dopiero po tym wszystko wrocilo do normy. Czy takie zachowanie moze zapowiadac jakas usterke?? Czy komus zdarzylo sie cos podobnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny przypadek jak jechalem golfem IV brata ciotecznego. Obiaw ten minol po zgaszeniu i odpaleniu. A wystapil po naprawie gdzie byl odlanczany aku wiec moze to spowodowalo ten blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moje Audi dawno komputera nei widzialo. Moze daje mi jakies dyskretne znaki, ze juz potrzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przerywacz pomału pada. Albo jakś przerwa w obwodzie. Wyciąg przerywacz i zobacz na wsówki może coś się grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem ten sam problem z awaryjnymi włączałem pochodziły 3 min zawieszały się w pozycji włączonej do dziś nie wiem co było przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem ten sam problem z awaryjnymi włączałem pochodziły 3 min zawieszały się w pozycji włączonej do dziś nie wiem co było przyczyną

To musi być przerywacz.....poprostu już się napracował....nic nie jest wieczne. Początkowo może działać ale jak się nagrzeje to fiksuje........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zauważyłęm u siebie, że awaryjne po jakimś czasie stoją w miejscu :roll:

ile ten przerywacz kosztuje i czy łatwo go wymienić :?: acha i gdzie on sie znajduje :?:

dzięki za informacje :!:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerywacz znajduje się w samym włączniku awaryjnych

Czyli wystarczy podmienić przełącznik i powinno wrócić do normy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taki przełacznik na allegro to kiedys gosciu chcial 40 zeta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja mialem podobny problem jeszcze w Polo, u mnie zwiazane to bylo z alarmem

- nie fabrycznym, dopiero jak resetowałem alarm to się kierunkowskazy odblokowywały

jak wyłączyłem alarm całkowicie /przestałem go używać/ to probem się sam rozwiązał

pozdrawiam

Easy Rider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wczesniej dzialalo dobrze, nic nie robiles, nie dokladales i teraz fiksuje to stawiam na przerywacz. Tak jak bylo juz tu powiedziane znajduje sie on we wlaczniku awaryjnych. Wyjmij go oblukaj styki, jesli beda ok mozesz postarac sie go rozebrac i oblukac co tam na plytce "piszczy" ;) moze styki od przekaznika brudne moze jakas nozka luzna albo jakis element jest widocznie uszkodzony. W koncu lepiej sprawdzic czy cos da sie zrobic - jak sie uda to kase na kupno nowego wykorzystasz na inny cel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja mialem podobny problem jeszcze w Polo, u mnie zwiazane to bylo z alarmem

- nie fabrycznym, dopiero jak resetowałem alarm to się kierunkowskazy odblokowywały

jak wyłączyłem alarm całkowicie /przestałem go używać/ to probem się sam rozwiązał

pozdrawiam

Easy Rider

W sumie teraz sobie uswieadomilem, ze problem pojawil sie po zalozeniu alarmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanko, podpisze sie pod temat, jakie sa zarowki w tych malych kierunkach na blotnikach ?? Bo zamowilem biale kierunki, ale niewiem jakie zaroweczki mam kupic :?: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...