Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składanie lusterek automatycznie po zamknieciu samochodu


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja ze składaniem jest ok, Ale rozkładanie pasowałoby zrobić najlepiej na otwieraniu samochodu po prostu, wtedy by był git majonez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ze składaniem jest ok, Ale rozkładanie pasowałoby zrobić najlepiej na otwieraniu samochodu po prostu, wtedy by był git majonez :decayed:

jak ktoś ogarnie to ja sie pisze na jakieś wspolne rezanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego zrobić bez dodatkowych układów. Nie wiem dlaczego, ale po wyciągnięciu kluczyka nie ma już napięcia na sterowaniu lusterkami, nawet jak się wyciągnie kluczyć jak lusterka się już składają to przestaną się składać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest sprawa, pomoże ktoś?

na pewno macie dojścia

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/potrzebny-schemat-podnosnikow-szyb-317406/

myśle nad ciekawym modem który może akurat wypalić ale potrzeba mi dokładnego schematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu ktoś myśli o tym samym ;) czekam niecierpliwie az sie komus uda to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu opracowałem schemat i zrobiłem u siebie składanie i rozkładanie lusterek po włączeniu i wyłączeniu stacyjki na bazie modułu - przekaźnika AUDI 361. Jest to oryginalny przekaźnik do sterowania składaniem lusterek w samochodach Audi o numerze 4A0 907 440 [361]. Działa wyśmienicie. Dodatkowo wstawiłem wyłącznik , którym można wyłączyć te funkcje zimą , ze względów bezpieczeństwa lusterek - wtedy działa składanie z joysticka. Koszt całości ok. 100zł + koszt lusterek z funkcją składania.!!! Jeśli ktoś chętny to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu opracowałem schemat i zrobiłem u siebie składanie i rozkładanie lusterek po włączeniu i wyłączeniu stacyjki na bazie modułu - przekaźnika AUDI 361. Jest to oryginalny przekaźnik do sterowania składaniem lusterek w samochodach Audi o numerze 4A0 907 440 [361]. Działa wyśmienicie. Dodatkowo wstawiłem wyłącznik , którym można wyłączyć te funkcje zimą , ze względów bezpieczeństwa lusterek - wtedy działa składanie z joysticka. Koszt całości ok. 100zł + koszt lusterek z funkcją składania.!!! Jeśli ktoś chętny to pomogę.

czyli temat ze składaniem luster po zamknięciu i otwarciu z klucza dalej pozostaje zagadką ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam nad tematem automatycznie składanych lusterek, widzę że temat niestety przycichł.

Z tego co kojarzę to lusterka składają się gdy pojawi się masa podana przełącznikiem. Po wyłączeniu zapłonu system nie działa działa, bo brak jest zasilania.

a gdyby pociągnąć stały plus a masę podawać po sygnale z radia, tym samym który opowiada za wyłączenie się go po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i włączeniu radia po włączeniu zapłonu? ma ta szanse działać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/modul-domykania-2-szyb-kolejno-domykacz-2d-lub-i6752224206.html

 

Bedzie taki domykacz działał? Niestety tamtego nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy rezał ktoś to teraz jakiś domykacz czy inny moduł kupić?

Może przekaźnik 361 ?interesuje mnie żeby składały i rozkładały po otwarciu z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...