Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składanie lusterek automatycznie po zamknieciu samochodu


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarcza same lustra i pilocik 4 stopniowy :hi:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 13:56_________________________________________________Oczywiscie jeszcze wczesniej wspomniany domykacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno pytanie czy jak kupie takie lusterka w innym kolorze niż moje auto to czy będę mógł przełożyć obudowy z lusterek które mam obecnie, czy są one nierozbieralne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno pytanie czy jak kupie takie lusterka w innym kolorze niż moje auto to czy będę mógł przełożyć obudowy z lusterek które mam obecnie, czy są one nierozbieralne??

tak :> obudowe będziesz mógł przełożyć ze swoich lusterek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis jestem po zalozeniu skladanych lusterek:) Troche zabawy bylo ale w 2h sie zmiescilem:) Oczywiscie nie obylo sie bez polamania spinek z tapicerki:) Martwi mnie tylko to jak ktos nie wiedzac ze mam skladane lustra elektrycznie bedzie chcial dla "jaj" zlozyc mi lusterka recznie:) Pozdrawiam

DSC001071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis jestem po zalozeniu skladanych lusterek:) Troche zabawy bylo ale w 2h sie zmiescilem:) Oczywiscie nie obylo sie bez polamania spinek z tapicerki:) Martwi mnie tylko to jak ktos nie wiedzac ze mam skladane lustra elektrycznie bedzie chcial dla "jaj" zlozyc mi lusterka recznie:) Pozdrawiam

Wiesz nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze elektryczne tez sie skladaja "recznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis jestem po zalozeniu skladanych lusterek:) Troche zabawy bylo ale w 2h sie zmiescilem:) Oczywiscie nie obylo sie bez polamania spinek z tapicerki:) Martwi mnie tylko to jak ktos nie wiedzac ze mam skladane lustra elektrycznie bedzie chcial dla "jaj" zlozyc mi lusterka recznie:) Pozdrawiam

Wiesz nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze elektryczne tez sie skladaja "recznie"

oczywiście, że elektryczne też składają się tak jak te bez tej funkcji czyli "ręcznie" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że elektryczne też składają się tak jak te bez tej funkcji czyli "ręcznie" :wink4

Sprawdzales to osobiscie czy tylko tak myslisz?? Ja dzis probowalem je recznie zlozyc ale jakos nie dalo rady, a za mocno to tez nie chcialem ryzykowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że elektryczne też składają się tak jak te bez tej funkcji czyli "ręcznie" :wink4

Sprawdzales to osobiscie czy tylko tak myslisz?? Ja dzis probowalem je recznie zlozyc ale jakos nie dalo rady, a za mocno to tez nie chcialem ryzykowac:)

śmiało popchnij w kierunku szyby to złożą się na pewno :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale do drzwi kierowcy 3 przewody trzeba podłączyć a do pasażera 2 ale które i do czego je podłączyć u pasażera w drzwiach

Do drzwi kirowcy trzy przewody dwa do sterowania silniczkiem lusterka a trzeci do impulsu masy (do przewodu na ktory w momecie zamkniecia samochodu podana jest masa)

do drzwi pasazzera dwa (do silniczka lustrka) masz taki sam domykacz jak moj??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj jest firmy exus ale nie moge takiego na allegro znalesc.. mysle ze zasada dzialania we wszstkich jest podobna, kwestia tylko innych kolorow przewodow..ale masz opis wiec sobie poradzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie chlopaki pomysl jak zrobic aby lusterka skladaly sie z pilota ale tylko po przekreceniu przelacznika lusterek w pozycje skladania?? Chodzi mi o to ze gdy nie bedzie ustawione na skladanie to z pilota lustra nie beda sie skladaly. Wiem ze autor cos takiego robil ale nie wychodzilo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dojsciu sygnalu masy z drzwi kierowcy do domykacza zamontowalm dodatkowy przelacznik bo tez mnie denerwowalo ze za kazdym zamknieciem lustrka sie skladaly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dojsciu sygnalu masy z drzwi kierowcy do domykacza zamontowalm dodatkowy przelacznik bo tez mnie denerwowalo ze za kazdym zamknieciem lustrka sie skladaly..

a nie próbowałeś dać składanie lusterek wtedy gdy domykasz szyby pilotem tzn. gdy przytrzymujesz guzik "zamknij" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem bezskutecznie, nawet bylem w stani zrezygnowac z przlacznika na pilocie do otwierania klapy, al taki cyrk wyszedl ze jak dtwiralem klape recznie to sie lusterka skladaly :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem bezskutecznie, nawet bylem w stani zrezygnowac z przlacznika na pilocie do otwierania klapy, al taki cyrk wyszedl ze jak dtwiralem klape recznie to sie lusterka skladaly :wallbash:

nie, nie, chodzi mi o podłączenie pod domykanie szyb. A Ty piszesz o cyrku jak dałeś pod otwieranie klapy bagażnika.

Gdyby podpiąć się pod sygnał z modułu komfortu (co to idzie :mysli:) i dać go do przełącznika pod pin od składania, wszystko w okablowaniu drzwi kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...