Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składanie lusterek automatycznie po zamknieciu samochodu


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

no ale rozmawiamy o lusterkach, mam standard podłączony tak jak ma byc czyli bez zadnych domykaczy itd i chce tylko lusterka zamykane i otwierane po zamknieciu/otwarciu auta, gdzie to sie wpina ten twoj modul??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego modulu podpina sie zasilanie, CAN-H i CAN-L z magistrali komfortu.

Wszystko jest realizowane po CAN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale rozmawiamy o lusterkach, mam standard podłączony tak jak ma byc czyli bez zadnych domykaczy itd i chce tylko lusterka zamykane i otwierane po zamknieciu/otwarciu auta, gdzie to sie wpina ten twoj modul??

Dla mnie wygodniej było by, gdyby lusterka nie zamykały się bezpośrednio po zamknięciu auta, tylko po przytrzymaniu przycisku tak jak domykanie, szyb, a otwierały normalnie przy otwarciu auta. Jest wtedy możliwość wyboru czy lusterka mają się zamknąć czy nie. :eusathink:

Do mojego modulu podpina sie zasilanie, CAN-H i CAN-L z magistrali komfortu.

Wszystko jest realizowane po CAN ;)

Taki moduł to była by ciekawa sprawa, zwłaszcza, że podłączenie jego było banalnie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrycie domykania szyb (przytrzymanie przycisku lub klucza w zamku) też można spokojnie odczytać, więc funkcjonalność dowolna pod indywidualne upodobanie :)

Zaprogramować można bardzo dużo funkcji naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko.

jak by ktoś był chętny na zrobienie takiego modułu, to myślę że w jeden dzień (najlepiej weekend) się spotkać, odczytać ramki CAN, zaprogramować i potestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFX w sumie to moglibyśmy się zgadać w jakiś weekend, ale to na razie odległa sprawa bo obecnie weekendy mam niestety zajęte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daj znać trochę wcześniej i się zgadamy,

wstępnie zaprogramuje płytkę pod CAN komfortu, a później odczytam i sklonuję ramki CAN do złożenia/rozłożenia lusterek i sygnały sterujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFX - jak już wykombinujecie taki moduł, to ja się piszę na niego... Razem z opuszczaniem pasażera przy wstecznym...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, pozmieniały się trochę priorytety w życiu i kompletny brak czasu na zabawę z autem na ten moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko 7 pin jest podgrzewane , el sterowane i składane bez pamięci, dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...