Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Dziwny dźwięk silnika


unkown_user

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze dla tych nowszych napedow zebatkowych w BPW byla przewidziana akcja serwisowa 13D7 polegajaca na wymianie kol. Pytanie czy miales ja w swoim aucie bo jesli nie to pewnie byla szansa darmowej wymiany tych kol w ASO?

Kolego jesli ja mam moja z produkcja wrzesien 2006 i w ksiazce nie ma wpisu o takiej akcji to jak to sprawdzic czy moj silnik tez sie na to zalapie wystarczy w ASO podpytac czy jak sie do tego zabrac zebym nie zostal z kwitkiem odprawiony :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj jest z lipca 2006 - i mial te akcje. Trzeba zapytac w ASO i tyle. A wiem, ze akcja ta dotyczyla BPW z napedem zebatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze dla tych nowszych napedow zebatkowych w BPW byla przewidziana akcja serwisowa 13D7 polegajaca na wymianie kol. Pytanie czy miales ja w swoim aucie bo jesli nie to pewnie byla szansa darmowej wymiany tych kol w ASO?

nowszych czyli od jakiego rocznika ?

wlasnie z napedem kolami zebatymi. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troszkę OT, ale czy można taką akcję przeprowadzić za free w aucie kupionym w DE i nie serwisowanym w PL w autoryzowanych serwisach? Auto kupione 10.2009, rok prod 2006, wg VIN kwalifikuje się do wymiany. W książce jest tylko info o innej akcji, dot. zmiany softu.

czytałem już ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96956.15

ale nie znalazłem odpowiedzi na ww pytanie.

------------------------

odpowiedź telefoniczna z dwóch aso oraz mailowa od kulczyka - mój vin nie jest objęty żadną akcją (mimo, że łapie się w wykazie n-rów vin wskazanych w wątku o tej akcji serwisowej)

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troszkę OT, ale czy można taką akcję przeprowadzić za free w aucie kupionym w DE i nie serwisowanym w PL w autoryzowanych serwisach? Auto kupione 10.2009, rok prod 2006, wg VIN kwalifikuje się do wymiany. W książce jest tylko info o innej akcji, dot. zmiany softu.

czytałem już ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96956.15

ale nie znalazłem odpowiedzi na ww pytanie.

Podpinam sie pod pytanie kolegi moj jest z wrzesnia 2006 tak jak juz wczesniej pisalem mam go od 12.2009 i niestety nie serwisuje w ASO czy to jakas przeszkoda zeby zalapac sie na w/w akcje...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to nie jest przeszkoda ale z naszymi ASO roznie bywa. Najlepiej zadzwonic i spytac. Jak nie beda chcieli to zawsze mozna podjechac do najblizszego ASO w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcje serwisowe dotycza zawsze konkretnego pojazdu wg VIN.

bez wzgledu na miejsce zakupu i aktualnego posiadacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzwonilem do ASO w Szczecinie jeszcze przed postawieniem samochodu na warsztat... (szukałem optymalnej naprawy pod względem kosztów).. w ASO poinformowano mnie że dla mojego VIN nie ma obecnie żadnych akcji serwisowych.. (autko jest z 23.lipca.2006).. musze sprawdzić czy aby mnie w wała nie zrobili. Trzeba na forum odpalić wątek [Akcje serwisowe].. będzie prościej poszukiwać łaty dla swojego auta.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...