[ALL B6] Mata bagażnika

majkel20

Panowie a czy (oprocz ASO o ile są) sa wykladziny do bagaznika avant takie welur jak dywaniki do srodka na lato.

bo te gumy czy pianki mi sie nie podobają a widzialem w audicy na allegro cos takiego o jakim piszę.

dzieki

Dlaczego tylko na lato? Ja welurów używam w dwóch autach i mam je przez cały rok. Gum się pozbyłem.

Co do maty welurowej - nie widziałem takowej gdy przeszukiwałem Allegro i inne sklepy internetowe. Same guny, plastiki i pianki.

Proponuję kupić wykładzinę welurową na metry (arkusz), samemu dociąć kaształt i dać do obszycie "owerlokiem". Nie będzie tanio, ale będzie bardzo ładnie i przytulnie :wink4:

Itak chyba zrobie

dzieki

Ja kupiłem furkę już z matą welurową chyba ori ( ma wycięcia na klamry w naroznikach). Moja mata jest podwójna tzn. złożona na pół zajmuje cały bagażnik. przy zabrudzeniu można ja odwócić na drugą stronę. Od spodu mata jest powleczona łatwozmywalnym plastikiem i jak muszę przewieźć coś brudnego lub mokrego to przewracam ją na druga stronę i jest malina. Po złożeniu tylnej kanapy można ją rozłożyć tak że zabezpiecza cały bagażnik razem z oparciami przednich foteli.

Koleżanki i koledzy, a czy ktoś kojarzy wykładzinę bagażnika z dodatkowym kołnierzem rozwijanym w razie potrzeby celem ochrony progu bagażnika i zderzaka podczas manwrów w bagażniku? głowę bym dał, że gdzieś już takie coś widziałem

Ja mam taką samą mate w swojej B6 :wink4:

Co do takiej wydłużonej z kołnierzem to nie spotkałem się jeszcze z taką :confused4:

Ja mam taką samą mate w swojej B6 :wink4:

Fajna sprawa z ta dwustronnoscią. teraz pytanko gdzie takowa dostać i za ile.

polecam jedynie maty gumowe - bez tych cudnych plastikowych boków - straszna tandeta i wygląda jak z bazaru.

Jakiś czas temu jeden ze sprzedawców na Allegro miał fajne gumy, które można było docinać do różnych aut - miały specjalne wzory, jak się docinało - wyglądało jak do danego autka.

Niestety ostatnio tego nie widać w aukcjach

Odświeżam, przeszukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie. Muszę kupić matę do bagażnika, bo jak się czasem coś wrzuci do bagażnika to lata jak szalone. Chcę jak najlżejszą dlatego myślę nad czymś takim:

Miał ktoś z taką matą na docinkę styczność? Czy spełnia swoje zadanie? Nie podwija się?

Z mat z korytkiem są takie:

Tylko ja nic nie przewożę sypkiego, czasami jakieś drobne zakupy no i chodzi mi o estetykę:) Ta z docinki (patrząc na zdjęcia) wydaje się lepiej wkomponowywać, moim zdaniem.

Dzięki!!