Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej


QQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma ładnych lamp dziennych pasujących do samochodów, a w szczególności do OOOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje takie światełka od 10 miesięcy i może nie wygląda to ładnie lecz nie muszę się martwić ciągłym włączaniem świateł bo mam je założone tak że włączają i wyłączają sie po przekręceniu stacyjki czy też włączeniu xeonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/drl-swiatla-do-jazdy-dziennej-led-canbus-skosne-rl-i2235708816.html

Koledzy kupilem sobie cos takiego i teraz pytanie czy juz ktos podlaczal u siebie ma jakies foto story?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zamontowałeś te dzienne bo i ja mam zamiar kupic coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Swiatla jak najbarzdiej godne polecenia! w twardej obudowie takze nie ma jakiejs lipy,swiatlo o bialej barwie ktore niezle daje :decayed:

Poniezej foto jak wygladaja po montazu:

Tak jak w przepisach swiatla zapalaja sie po przekreceniu stacyjki a gasza po wlaczaniu swiatel mijania

2874470484707aaam.jpg

fc691bebc41328f4m.jpg

Ale oczywyscie musialem po swojemu,poniewarz mialem ori przekazniki od halogenow moge sobie osobno zalaczyc swiatla razem z sw.mijania :grin: a tak czasami sobie przykozacze bo zajefajny efekt..takze wszystko wedlug przepisow.

4c34c8fa5d5e9ed8m.jpg

d245c773e15a40a9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie ledy do jazdy dzienne i w sobotę je zamontuję. a tak poza tym to większym folklorem jest montowanie modułów i obniżanie mocy żarówek H7, za co zresztą na pewno jest mandat.

Chciałbym spotkać Cie na jakimś zlocie VAG wśród folklorów :polew::polew::polew::polew: szybko byś zmienił zdanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy podpasują te ledy do a4 b6 bo w b5 wygladają swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chłopaki moim zdaniem jesli swiatła dzienne to tylko okragłe :)

9d90e6ba78c00c7fmed.jpg

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

czesc chłopaki moim zdaniem jesli swiatła dzienne to tylko okragłe :)

9d90e6ba78c00c7fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie ledy do jazdy dzienne i w sobotę je zamontuję. a tak poza tym to większym folklorem jest montowanie modułów i obniżanie mocy żarówek H7, za co zresztą na pewno jest mandat.

Chciałbym spotkać Cie na jakimś zlocie VAG wśród folklorów :polew::polew::polew::polew: szybko byś zmienił zdanie :grin:

Kowi a czy czasem to nie twój post z 25 grudnia ubiegłego roku :"zawsze sie wtracam jak ktos napisze ze ładnie wyglada :kox:

Ale co do tych LEDów z dectane 30cm jestem za, te mogą pasować, bo są na całej długosci tej kratki :gwizdanie:"

Nie żebym się czepiał ale takie sobie zamontowałem i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mój ale te dectane to inna liga, w którymś poscie to uzasadniłem, aktualnie nie ma tego na alegro, tylko badziew został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki sorki że odgrzeje kotleta ale chciałbym sobie kupić jakieś światła do jazdy dziennej do mojej B5 i niewiem co wybrać bo jest tego na llegro jak gnoju :) Może ktoś coś kupował ostatnio i może coś poleci ? Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One mieszcza sie w kratkach z halogenami i ten ukos pasuje dobrze w B5 po II lifcie?

W zasadzie mnie bardziej interesuje kwestia materialu tych dziennych, z jakiego sa wykonane. Obudowe maja metalowa i klosz szklany? Tak jak philipsy? Bo tylko philipsy nie zawiodly mnie pod tymi wzgledami, ale nie ma ukosnych niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisales klosz plastik reszta metalowa -naprawde wyglada na solidne. Natomiast nie wiem jak wyglada spasowanie w kratkach po 2lifcie. W moim super jest.

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...