Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś ma jakiś sposób na zablokowaną wkładkę zamka tylnej klapy. Wchodzi mniej więcej do połowy i koniec. Mam to wyciągnięte z auta, psikam colą, WD40 ale za nie bardzo to coś daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo mega mnie to wyprowadza z równowagi :wallbash: Klucz mi wchodzi do połowy i jak zacznę mieszac góra dół i na boki lekko wciskając to wejdzie ale później mam kłopot z wyciągnięciem sam szukam rozwiązania więc się podpinam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Audi, ale w Oplu Vectra rozbierałem cały zamek, łącznie z wyjęciem wkładki i jej wyczyszczeniem. Troszkę cierpliwości i powinno się to udać w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo w obecnej i mialem tak w mojej poprzedniej....w srodku syf ktorego nie moglem usunac i dalem se spokoj(central dzialal wiec olalem zamek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział jak to rozebrać to pewnie bym to zrobił ;-)

kiedyś w porsche 944 rozbierałem wkładkę ale miałem sam wkład bez obudowy, tutaj nawet nie wiem jak ten wkład wytargać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest przypadkiem tak, że w bagażnik wchodzi tylko kluczyk serwisowy?

Coś takiego kiedyś słyszałem, ale jakoś nie sprawdziłem u siebie. Normalny kluczyk u mnie też nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie normalny wchodzi głębiej niz serwisowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się przyzwyczaiłem, że klapa jest nieotwieralna z kluczyka.

Jeżeli chcesz to rozbierać, to zaplanuj to na jakąś pogodną sobotę i kup co najmniej 6-cio pak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy prawie się do tego dobrałem, z zewnątrz wszystko pościągałem ale ona tylko do pewnej części tylko wyszła i dalej nie chciała. Podejrzewam że trzeba wsadzić kluczyk i dopiero wtedy da się ją wytargać, a skoro kluczyk do końca nie wchodzi to może być problem z jego rozebraniem.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________Uporałem się z nią :-) Tylko kurcze nie zrobiłem foto-story :-(

Jak ktoś ma podobny problem to mogę się tym zająć za free i przy okazji zrobię foto-story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję kotleta :embarrassed:

W nocy prawie się do tego dobrałem, z zewnątrz wszystko pościągałem ale ona tylko do pewnej części tylko wyszła i dalej nie chciała. Podejrzewam że trzeba wsadzić kluczyk i dopiero wtedy da się ją wytargać, a skoro kluczyk do końca nie wchodzi to może być problem z jego rozebraniem.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________Uporałem się z nią :-) Tylko kurcze nie zrobiłem foto-story :-(

Jak ktoś ma podobny problem to mogę się tym zająć za free i przy okazji zrobię foto-story.

to może mój zamek doprowadzisz do ładu bo mnie już też powoli cierpliwości z nim brakuje ,wyślij mi może swój numer na pw i byśmy się jakoś dogadali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć ze mozna ta wkladke czyli tam gdzie kluczyk wchodzi wyciagnac i wyczyscic. Nie trzeba calosci kupowac. Moze ktos ma namiary gdzie ewentualnie kupi calosc z kluczykiem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem jak zamkne auto z kluczyka to tylko klapa sie nie zamyka i recznie tez nie moge zamknac bardziej mi zalezy by zrobic jak trzeba by z kluczyka zamykalo. Moze ktos wie jaka jest tego przyczyna? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...