Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

Furki świecą sie jak psu klejnoty :tongue4:

po umyciu samym pistoletem samochód nadal jest brudny...tylko na ciemnym kolorze tego nie widać.ja zawsze biore kumpla ze soba i on jedzie pistoletem a ja za nim gąbką bo inaczej nie domyjesz samochodu,szczególnie przy progach gdzie osad zostaje nawet po pistolecie.jak nie wierzysz to kiedyś Ci pokaże na jasnym kolorze jak to wygląda :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Grzechu dlatego ja robię zawsze cały program (6 procesów) i nie myję gąbką lecz mam specjalne ścierki do mycia auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja zawsze za 5 zł wode z mydłem(w tym czasie myje też Swoją gąbka) i potem spłukuje(przeważnie za 2 zł) i wycieram do sucha[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 18:28_________________________________________________co do niedzieli to ja jade na grilla ( ma być ładna pogoda),jak ktoś chętny to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś kontakt w sprawie auta był ? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 19:27_________________________________________________dziś na myjni z Kierownikiem wypatrzyliśmy śliczne B6 sedan (w takim kolorze jak ma Artur), podjechaliśmy chwilkę pogadaliśmy 2.5 tdi 200 koni 2001 rok... mówił, że do nas na forum zajrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dziś na myjni z Kierownikiem wypatrzyliśmy śliczne B6 sedan (w takim kolorze jak ma Artur), podjechaliśmy chwilkę pogadaliśmy 2.5 tdi 200 koni 2001 rok... mówił, że do nas na forum zajrzy :)

:notworthy: trzeba zbierać żołnierzy :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda B7 jest masywna, moim zdaniem optymalnie było by 18" :evil: Tyle w kwestii wyglądu :wink4:

Jesli zależy Ci na 17" to z OEMowych kółek najbardziej mi się widzą takie:

1f165054098dc1e0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
2220650.jpg[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:02_________________________________________________dscf3258en9wu7.jpg[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:04_________________________________________________IMG_1187.jpg?t=1187803083[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:05_________________________________________________ :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:07_________________________________________________karol nie graj komedii ,dawaj glebe i alu konkretne :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu uwierz mi, 18 cali to nie jest aż tak dużo.. tylko przy Twoim zawieszeniu wyglądałaby jak koza.. więc 17 cali będzie moim zdaniem optymalnym rozmiarem...

Reniu jesteś wielki! masz u mnie znowu duże piwo! chyba dzięki Tobie podjąłem decyzję... dokładka cupra będzie założona! :drunk::naughty: Reniu, którą opcję uważasz, za najlepszą? mi się wydaje, że sama dokładka z przodu... + ewentualnie felgi..[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/pozostale_audi/odp_a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;new#new -> wyraźcie swoją opinię jeśli możecie... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś kontakt w sprawie auta był ? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 19:27_________________________________________________dziś na myjni z Kierownikiem wypatrzyliśmy śliczne B6 sedan (w takim kolorze jak ma Artur), podjechaliśmy chwilkę pogadaliśmy 2.5 tdi 200 koni 2001 rok... mówił, że do nas na forum zajrzy :)

Witam :hi:

Mowiłem że zajrze i jestem.

Pozdrawiam i dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dragon2 :hi: mam nadzieję, że na spota wpadniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie sie zamienilem i poszedlem dzis do pracy aby miec niedziele wolna :naughty: i mysle ze mozemy jakiegos grilla ogarnac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...