Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

3595118_logo_pck.gif3595120_noimage.jpg



Cześć Audimaniacy.



Sprawy organizacyjne dobiegły końca,więc teraz mogę wam przedstawić sprawy i program Spotu.


Jak zapewne wiecie 6-go Grudnia są Mikołajki,czas prezentów i dobrych uczynków.I ja chciałem pójść tą drogą z waszą pomocą.Bardzo chciałem aby na spocie pojawił się Autokar Ambulans z mobilnym punktem poboru krwi z punktu Krwiodawstwa w Bydgoszczy (Włocławek nie dysponuje takim sprzętem)


3595078_fot6.jpg

3595110_pobrane.jpg

Rozmowy z PCK trwały prawie tydzień,w ciągu którego oczekiwałem na odpowiedz,i właśnie dziś ją otrzymałem.Udział Ambulansu niestety ale nie będzie możliwy gdyż warunkiem udziału Ambulansu jest zapewnienie z mojej strony że minimum 30 osób oddało by krew,a ja niestety nie jestem w stanie zagwarantować tej instytucji że tak właśnie będzie.Inną sprawą było by to gdyby organizowany był zlot a nie spotkanie,na zlocie można wcześniej przygotować listę osób które tą krew mogły by oddać i była by gwarancja że tak będzie i co za tym idzie Ambulans stawiłby się na 100%.Dla tego pomysł oddania krwi dla potrzebujących zostanie zrealizowany w innym terminie,przy okazji organizacji czegoś większego.Cóż,nie tym razem to innym.

Ambulans będzie brał udział w zorganizowanej akcji poboru krwi 3-go Grudnia we Włocławku,zatem osoby chcące wspomóc potrzebujących będą mogły indywidualnie oddać krew.PCK przysłało mi pismo w którym wyrażono chęć współpracy z Klubem w innych organizowanych przez PCK imprezach.


3595847_page-0.jpg



3595120_noimage.jpg



Dom dziecka MALUCH we Włocławku.

Wystosowałem zapytanie do Dyrekcji placówki czy my jako społeczność Klubowa możemy wesprzeć maluchy w ten szczególny dzień odrobiną słodyczy które zakupione by były ze zbiórki przeprowadzonej na spocie.Myślę że na ten cel nikt z nas nie pożałowałby kilku złotych sprawiając tym samym słodki uśmiech na buziach małych dzieci.Odpowiedz była jednoznaczna,Pani Dyrektor wyraziła zgodę i pełną aprobatę pomysłu.Zatem moi drodzy,bez względu na to ile nas będzie cztery czy czterdzieści osób,sprawmy dzieciakom słodki upominek a sobie satysfakcję z dobrego uczynku.



Program spotu.


Godzina 11:00

Wszystkie auta na miejscu,przywitanie,zbiórka grosików na słodycze dla dzieci (co łaska,rozliczenie z zakupów dla dzieci na koniec spotkania).


Potem.....

Kawunia w Cafe Marina,dalsze ploty,spacer promenadą,oglądanie Autek i chwalenie się tym co pod machą,wspólne zdjęcia do relacji ze spotu ;-)


Godzina 13:30

Delegacja Klubowa-wyjazd do Domu dziecka na Zazamczu w celu przekazania słodkich upominków.


Potem.....

Dalsze ploty,znów kawunia (może być z prądem),na koniec parada aut przez Włocławek na plac parkingowy przy hali Mistrzów.


Zakończenie.....


Na zakończenie Wielkie podziękowania dla kolegi Dariusza nick darek69,za nieocenioną pomoc i roznoszenie po terenie Włocławka ulotek informacyjnych.

Darku,dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:siema:

:bry:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ty żyjesz?! :decayed: widzę zmiana wozidła ;)

Żyje żyje - sorry że tak po czasie odpisuje :) A4 poszła do znajomego, ale w zasadzie tylko i wyłącznie z tego powodu, że ojciec pozbywał się swojej A6, a że to auto które użytkował od nowości to warto było żeby zostało w rodzinie.

Edytowane przez Janekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na A4 ktoś z Włocławka,pytam bo nie widzę zainteresowania kolegów spotem na naszym Włocławskim gruncie.A szkoda bo miło było by się spotkać na jakiejś kawie....Pozdrawiam A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj się szlajałem po Toruniu i Bydgoszczy :decayed:

był w Toruniu i nie powiedział... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj się szlajałem po Toruniu i Bydgoszczy :decayed:

był w Toruniu i nie powiedział... :bicz:

no chwilę był, ale nie sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj się szlajałem po Toruniu i Bydgoszczy :decayed:

był w Toruniu i nie powiedział... :bicz:

no chwilę był, ale nie sam :decayed:

A kto powiedział, że ja sam byłem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...