Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 27.04.2017 o 09:03, wkasza napisał:

 

IMG_0948[1].jpg

Chyba po skrzynce wódki :) hydrant przestawili w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie i Panewki, ma ktoś może namiary na firmę godną polecenia która zregeneruje mi wkłady amortyzatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie gdzie w B5 znajdę filtr paliwa, gdzieś z tyłu w nadkolu ? Jak się do tego dobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2017 o 19:21, m-nokian napisał:

Chyba po skrzynce wódki :) hydrant przestawili w nocy?

Przebudowywali parking pod blokiem i nie starczyło mi miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedze w aucie i patrze a tu podjeżdza jakis grubas starym sztruclem i gramoli się, ledwo wyłazi z auta, patrze na niego, on na mnie, myślę sobie odjade bo mi za***ie otwierając drzwi, a może jednak nie, albo jednak odjade myślę.....przekrecam kluczyk a ten jak zajebał drzwiami to aż mnie serce zabolało...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Panowie gdzie w B5 znajdę filtr paliwa, gdzieś z tyłu w nadkolu ? Jak się do tego dobrać ?


Przed prawym tylnym kołem masz filtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Przed prawym tylnym kołem masz filtr


W benzynie oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WIŚNIA napisał:


W benzynie oczywiście

Dzięki, tak myślałem. Wiesz czy tam są opaski ślimakowe, czy coś ? Pewnie rozgrzebie to w weekend i wole nie mieć niespodzianek :D Pakiecik na wiosnę już czeka ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak myślałem. Wiesz czy tam są opaski ślimakowe, czy coś ? Pewnie rozgrzebie to w weekend i wole nie mieć niespodzianek [emoji3] Pakiecik na wiosnę już czeka ^^

U mnie były takie spinki, raczej fabryczne ale zmieniałem I kumpla I były właśnie obejmy dwie na śrubokręt wyrzeźbione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WIŚNIA napisał:


U mnie były takie spinki, raczej fabryczne ale zmieniałem I kumpla I były właśnie obejmy dwie na śrubokręt wyrzeźbione

Pewnie te 1 razówki :) W jednym miejscu nieraz idzie jakimiś cęgami dognieść i trzymają, chociaż doświadczenie mnie nauczyło żeby zmienić :D A jak już idą te tematy wie ktoś jak wyciągnąć boczek słupek z tyłu ten co jest w koło małej szyby ? Tylko zatrzaski ? Dobierał się ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, A4CCH napisał:

Pewnie te 1 razówki :) W jednym miejscu nieraz idzie jakimiś cęgami dognieść i trzymają, chociaż doświadczenie mnie nauczyło żeby zmienić :D A jak już idą te tematy wie ktoś jak wyciągnąć boczek słupek z tyłu ten co jest w koło małej szyby ? Tylko zatrzaski ? Dobierał się ktoś ?

zatrzaski + maly haczykprzy polce, zaczynasz od puszczenia zatrzaskow przy podsufitce i dzwiach potem lekko odchylasz jak puszcza wszystkie ciagniesz w strone podsufitki, ogolnie bardzo latwo to polamac plastik strasznie kruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przemciotorun napisał:

zatrzaski + maly haczykprzy polce, zaczynasz od puszczenia zatrzaskow przy podsufitce i dzwiach potem lekko odchylasz jak puszcza wszystkie ciagniesz w strone podsufitki, ogolnie bardzo latwo to polamac plastik strasznie kruchy

Dziękuje, to mnie z końcówka pocieszyłeś u góry pękł mi materiał próbowałem skleić, no i w sumie się udało, ale powstała plama (próbowałem usunąć) i jakoś mnie tak w oczy koli, myślę nad zmiana na czysty :) W sumie jak mój połamie to pal licho, byle używka była cała ^^ A może ktoś ma biały na zbyciu strona kierowcy, tył (sedan).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...