Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, przemciotorun napisał:

no czyli tylko potwierdzilem to co Ci napisalem powyzej.... a6 sie nie sugeruj bo to co innego (b6/b7)  i tam nie ma problemu z czyszczeniem czy podmianka microstyku na taki jak na allegro sa po 6-12zl.... kup zamek za 15-20zl + kw z allegro i przerzuc sama krancowke albo caly zamek i tylko miec nadzieje ze krancowka bedzie sprawna, takie moje zdanie

Znajomy wiem że w passku b5 robił i bez problemu mu to poszło. W passku nie będzie jak w A4 ?

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

tego Ci nie powiem nie grzebalem nigdy w zamku od passata, problemem jest to ze krancowke do tylnej klapy fabryka wypuscila jako osobny element ktory ma swoj nr i mozesz go kupic nowego za 50-60zl tak samo tylne krancowki 1 czy 2 pinowe, niestety przod wystepuje jako caly zamek... idzie ja wyciagnac ale np. trzeba odgiac ucho od jednego ciegna itp... mi ogolnie samej nowej krancowki nie udalo sie znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, przemciotorun napisał:

tego Ci nie powiem nie grzebalem nigdy w zamku od passata, problemem jest to ze krancowke do tylnej klapy fabryka wypuscila jako osobny element ktory ma swoj nr i mozesz go kupic nowego za 50-60zl tak samo tylne krancowki 1 czy 2 pinowe, niestety przod wystepuje jako caly zamek... idzie ja wyciagnac ale np. trzeba odgiac ucho od jednego ciegna itp... mi ogolnie samej nowej krancowki nie udalo sie znalesc

Są jakieś uniwersalne (3 wyjścia), niby podłącza się pod dwa i śmiga, trzecie zostawić pustę (zaizolować). No i możliwe że z umocowaniem w zamku trzeba coś wykombinować. O jakie odginanie Ci chodzi ? Bo nie mogę skojarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym piszesz idzie ogarnac w klapie... albo np w lupo

jak bedziesz mial chwile to zdejmij boczek i wyciagnij zamek. bedziesz wiedzial o co chodzi, poza tym co do uniwersalnych krancowek nie zapominaj ze tam jest podwojna krancowka razem z gniazdem ktorej nie idzie rozdzielic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, demontujesz mechanizm od szyb (ramę) i wychodzi bez gięcia. Wiem że jest podwójna, dlatego 3 pin w niej zaślepiasz. W klapie jest trochę inny styk. O jakie gniazdo Ci chodzi te do mocowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze o ilosci pinow w krancowce tylko o ilosci  krancowek, poszukaj sobie fotki zamka tak zebys widzial dobrze gniazdo w ktore podlanczasz wtyczke - bo w niej sa wlasnie krancowki.....  i wszystko jest ze soba zlane w jednosc, dodatkowo zaden element zamka nie dotyka bezposrednio tych cypkow od krancowek tylko jest to wciskane przez dodatkowe dluzsze blaszki z plastikami o ktorych pisalem wczesniej... mniej wiecej jak w tylnej klapie tylko dluzsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, przemciotorun napisał:

ja nie pisze o ilosci pinow w krancowce tylko o ilosci  krancowek, poszukaj sobie fotki zamka tak zebys widzial dobrze gniazdo w ktore podlanczasz wtyczke - bo w niej sa wlasnie krancowki.....  i wszystko jest ze soba zlane w jednosc, dodatkowo zaden element zamka nie dotyka bezposrednio tych cypkow od krancowek tylko jest to wciskane przez dodatkowe dluzsze blaszki z plastikami o ktorych pisalem wczesniej... mniej wiecej jak w tylnej klapie tylko dluzsze....

Jak jest zlane to przecież wystarczy dwa przewody połączyć ze sobą starych zostawić kawałek i z nowymi. Fotkę już widziałem wiem jak to wygląda. Ociepli się to może wyjmę swój i zdam raport co i jak, czy da się podmienić na coś z allegrosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, A4CCH napisał:

Jak jest zlane to przecież wystarczy dwa przewody połączyć ze sobą starych zostawić kawałek i z nowymi. Fotkę już widziałem wiem jak to wygląda. Ociepli się to może wyjmę swój i zdam raport co i jak, czy da się podmienić na coś z allegrosza.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przemciotorun napisał:

:thumbup1:

Może coś ulepie, w razie W zrobię poradnik dla potomnych. Lub będę odradzał ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :hi: życze miłej majówki z rodzinami i audiczkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...