Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja wrzucę fotkę oraz dołączę się do podziękowań za spotkanie! Oby w liczniejszym gronie następnym razem ? 

IMG_8636.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam jeszcze tylko, że zawodowo zajmuję się fotografią więc jeśli ktoś miałby ochotę na zdjęcia auta trochę lepsze niż z telefonu to jestem do dyspozycji. Przy lepszej pogodzie na spotkania będę zabierał aparat ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wookie- mam do ciebie pytanie a zarazem propozycje, na maja grupa poszukuje fotografa na zlot był byś zainteresowany? Wiadomo jeszcze będzie trzeba to jeszcze obgadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adiko95 napisał:

-Wookie- mam do ciebie pytanie a zarazem propozycje, na maja grupa poszukuje fotografa na zlot był byś zainteresowany? Wiadomo jeszcze będzie trzeba to jeszcze obgadać :)

Jasne, z miła chęcią, jestem do dyspozycji.

Tymczasem pogmerałem trochę dzisiejszą fotkę, niewiele da się z tego wyciągnąć, no ale zawsze ?

IMG_20181223_153104.jpg.8cb38703bb139ca389b05c755cacdc28.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wookie- w skrócie powiem o co chodzi jest to zlot Low Division w Chomiaży szlacheckiej napewno coś o zlocie już słyszałeś, oprócz fotografa szukamy filmowca jak masz portfolio to wyślij na email grupy (podany na końcu) wiesz osoba zajmująca musi się określic co i jak, a my możliwe że spotkamy się na sesję jak złożę auto :D

Poszukujemy również osoby, która zajmie się filmową oprawą zlotu. Oferty z cenami oraz portfolio można przesyłać na adres: lowdivisionpolska@gmail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2018 o 20:13, -Wookie- napisał:

Jasne, z miła chęcią, jestem do dyspozycji.

Tymczasem pogmerałem trochę dzisiejszą fotkę, niewiele da się z tego wyciągnąć, no ale zawsze ?

IMG_20181223_153104.jpg.8cb38703bb139ca389b05c755cacdc28.jpg

O wiele lepiej! ? Przynajmniej tutaj coś widać ?

Wszystkiego najlepszego dla was z okazji świąt i szczęśliwego nowego roku ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie,  czy mamy w kuj-pom jakąś firmę która zajmuje się xenonami? Chodzi mi o taką firmę do której można przyjechać, oni ściągają sami lampy, sprawdzają przetwornice, ewentualnie mają na podmiane ori używki lub nowe? Znalazłem jedna firmę pod Poznaniem, ale między świętami nie mogłem się dodzwonić. 

11 godzin temu, panki888 napisał:

Witam.

Kiedy planowany jest następny spot?

W zamyśle jest by takie spoty odbywały się regularnie raz w miesiącu, tak by każdy z wyprzedzeniem o takim spocie wiedział i mógł sobie znaleźć trochę wolnego czasu by podjechać. Jeśli nikt inny nie wrzuci jakiegoś terminu to zrobię to po nowym roku i będzie to raczej końcówka stycznia. Dlaczego tak późno? Bo ostatni odbył się niedawno a jeśli chcemy naprawdę ożywić i tak martwe spoty kuj-pom to trzeba próbować organizować cykliczne spotkania. Tak uważam że będzie najlepiej. Ale każdy może mieć inne zdanie w tym temacie ?

Edytowane przez ŁukaszA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej raz w miesiącu z organizacją niż puste spontany.

Czyli do zobaczenia w nowym roku... Szczęśliwego Nowego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

obserwując nikły odzew na forum mam pytanie - czy to kwestia ogólnego szału facebookowego? Tam się przeniosła cała energia użytkowników (grupy/fanpage)? Osobiście nie przepadam za FB ale może trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przenieść temat spotkań na jakąś nową/starą grupę użytkowników audi na FB? Audi mam też od dwóch miesięcy więc wiadomo, że chęci do spotkań jest więcej niż u wieloletnich użytkowników ?

 

Druga sprawa to kwestia samych terminów - moja propozycja jest taka - może ustalimy sobie stały termin "pierwsza sobota miesiąca, ostatni piątek, druga środa po nowiu księżyca itp" aby był stały i wtedy każdy kto ma ochotę będzie mógł podjechać. Choć z drugiej strony wiadomo, nie zawsze uda się najliczniejszemu gronu dotrzeć w ten wybrany dzień. Trzeba by i tak zapewne modyfikować terminy. No ale to tylko propozycja. Mnie osobiście taki z góry założony termin w miarę by pasował organizacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy facebookową stronę, jeżeli coś się dzieje to staram wrzucać tam informacje - grupy kuj-pom jako/takiej nie mamy, nie każdy też ma facebooka.. ale fakt, dużo osób z forum przeniosło się na tamte grupy, niestety.

co do stałych terminów - osobiście jestem otwarty, choć nie ukrywam, że już kiedyś parę razy robiliśmy do tego próby.. szczerze mówiąc, to najliczniej było jak mieliśmy cotygodniowe spotkania w niedziele. ale później nieco to odpuściliśmy jak na spot przyjeżdżał tylko Bula_87, Wiśnia i ja :decayed: fajnie by było, gdyby znowu się ruszyło. w mojej prawie 10-cio letniej "karierze" spotów kuj-pom to drugi raz jak spoty podupadają.

ja osobiście jeszcze jestem wyłączony przez najbliższy miesiąc, ogarniam ostatnie rzeczy w nowym domu, żeby się do końca stycznia przeprowadzić. po przeprowadzce powinno mi się rozluźnić ;)

btw. zapraszam do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej:

 

z kuj-pom będzie standardowa ekipa: Fros-t, Bula87 i ja :decayed: ale fajnie by było, gdyby z naszego województwa było więcej ludzi :) Ci, którzy byli wiedzą, że jest rewelacyjnie. tych, którzy nie byli zachęcam! kto pojedzie raz, będzie jeździł na kolejne edycje :) moja to będzie już... 6 albo 7 Bukowina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na wiosnę troche się ruszy temat spotkań, niekoniecznie cotygodniowych.

A o Bukowinie dziś w nocy akurat czytałem, chyba się skuszę, po dość burzliwej jesieni i zimie w moim prywatnym życiu czas na mały relaks i zrobienie czegoś dla siebie. Miałem też zamiar dzwonić dziś zapytać czy są dostępne pokoje 2-osobowe. Chciałem zarezerwować sobie prywatnie, niezależnie od zlotu. Jesli nie to pewnie sam sie wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

 

Ruszyły zapisy na Ogólnopolski Zlot Zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej :kox: .

 

 

Kto się wybiera  ? Tylko na zlot czy na dłużej ?

 

Przypominam, że jak co roku będę robił gadżety z logo forum np ( koszulki ze swoim nickiem i logo forumowym , polary , ręczniki i zestawy do saun ) .

Proszę o wcześniejsze zgłaszanie się do mnie w celu zamówień !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam w obliczu nadciągającej wiosny...? Szykuje się miła pogoda w najbliższym czasie, może w końcu uda się zagonić zbłąkane owieczki w jedno miejsce? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał, nigdy jeszcze nie byłem w takim "miejscu")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...