Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Thumas, a ja mam ciągle Twoje naklejki i ramkę pod tablicę.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:D o kurcze :D No to może postaram sie kiedyś przyjechać na spota... albo jak będę w BDG to dam znać i się jakoś spotkamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dawno tu nie zaglądałem. Ale przeprowadziłem się i ciągle siedzę na delegacjach. Mam taki problem ze światłami mam założone Depo i strasznie słabo świecą. Założyłem nawet nowe żarówki ale dalej nic nie widać... Co zrobić żeby lepiej świeciły??

a swiecily tak od zawsze? moze sa zle podpiete albo masa slaba/brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dopiero teraz niedawno zaczęło mi to przeszkadzać bo bardzo dużo jeżdżę wieczorami i strasznie mi to zaczęło przeszkadzać. Długie światła działają normalnie. Many zakładał mi te światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogołnie zauważyłem ze słabo świecą na zwykłych żarówkach , dlatego wpierdzieliłem xenon :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zawsze wziąć hid-a tak jak ja mam , a całokształt pracy polega na wywierceniu otworów na przewody w deklu i umiejętnym schowaniu przetwornic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś z tymi światłami zrobić bo jeżdżę albo na długich ale opuszczonych maksymalnie na dół albo nic prawie nie widząc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,jechał ktoś ostatnio z Bydgoszczy do Inowrocławia? mogę na jakieś przeszkody natrafić? w postaci robót drogowych?

W nocy nic nie zauważyłem; raczej nic tam nie dłubią:wink:

WIŚNIA wyczytałem że zalałeś w końcu Motula :naughty:, w mojej :audi: też już jest. Płukankę też robiłeś? U mnie szału nie zrobiła, przy następnej wymianie oleju Dobis się nie wymiga od czyszczenia smoka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBC Green zna ktoś może te klocki? A może ma je ktoś założone? Warto w coś takiego zainwestować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie podniecam się tu alusami a sam mam 2 opony do wymiany :wallbash:

jaki rozmiar masz??

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Pany,jechał ktoś ostatnio z Bydgoszczy do Inowrocławia? mogę na jakieś przeszkody natrafić? w postaci robót drogowych?

W nocy nic nie zauważyłem; raczej nic tam nie dłubią:wink:

WIŚNIA wyczytałem że zalałeś w końcu Motula :naughty:, w mojej :audi: też już jest. Płukankę też robiłeś? U mnie szału nie zrobiła, przy następnej wymianie oleju Dobis się nie wymiga od czyszczenia smoka :whistling:

spoko ale auto zostaje i robię bo inaczej to się nie zgadamy :whistling:

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

:bry:
już wkrótce montaż zderzaka (dzięki z góry bula) :decayed:, hak już usunięty i założony ori wypinany :naughty: także idziemy do przodu chłopaki :banan:

będę w kontakcie z lakiernikiem w przyszłym tygodniu to będziemy działać dalej w temacie tylko znów trzeba zarezerwować dobrą godzinę..:whistling: "Pan Janek wymiata" :polew: nie zapomnij dodać polerki całości, a kwota niech zostanie tajemnicą na razie :evil:

tak se myślę że zderzak sam zamontuje bo trochę będzie z nim kombinacji gdyż na starych kłach będzie, dodatkowo spryski trza ogarnąć, nadkola też kupiłem i będą do zamontowania...myślisz że nie będzie problemu żebym go zabrał luzem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie widzę problemu bierzesz graty jakie chcesz luzem, ładujemy w padaczkę i jedziemy. Z powrotem jak będziemy odbierać zrobi się tak samo tylko jakieś koce weźmiemy, żeby nie porysować nic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie widzę problemu bierzesz graty jakie chcesz luzem, ładujemy w padaczkę i jedziemy. Z powrotem jak będziemy odbierać zrobi się tak samo tylko jakieś koce weźmiemy, żeby nie porysować nic:wink:

no i świetnie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,jechał ktoś ostatnio z Bydgoszczy do Inowrocławia? mogę na jakieś przeszkody natrafić? w postaci robót drogowych?

W nocy nic nie zauważyłem; raczej nic tam nie dłubią:wink:

WIŚNIA wyczytałem że zalałeś w końcu Motula :naughty:, w mojej :audi: też już jest. Płukankę też robiłeś? U mnie szału nie zrobiła, przy następnej wymianie oleju Dobis się nie wymiga od czyszczenia smoka :whistling:

nie płukałem,sama wymiana z filtrem,co dziwne ze starego filtra jak go wykręcałem za dużo oleju nie wyleciało pewnie syfu tyle było że się przytkał

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

przy wymianie wsadziłem palec w otwór spustowy w misce i jeszcze na paluchu syf wydłubałem w postaci małych twardych grudek jak by smaru starego :wallbash: dlatego czeka mnie tak za 2000 km wymiana samego filtra

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

w sumie podniecam się tu alusami a sam mam 2 opony do wymiany :wallbash:

jaki rozmiar masz??

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Pany,jechał ktoś ostatnio z Bydgoszczy do Inowrocławia? mogę na jakieś przeszkody natrafić? w postaci robót drogowych?

W nocy nic nie zauważyłem; raczej nic tam nie dłubią:wink:

WIŚNIA wyczytałem że zalałeś w końcu Motula :naughty:, w mojej :audi: też już jest. Płukankę też robiłeś? U mnie szału nie zrobiła, przy następnej wymianie oleju Dobis się nie wymiga od czyszczenia smoka :whistling:

spoko ale auto zostaje i robię bo inaczej to się nie zgadamy :whistling:

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

:bry:
już wkrótce montaż zderzaka (dzięki z góry bula) :decayed:, hak już usunięty i założony ori wypinany :naughty: także idziemy do przodu chłopaki :banan:

będę w kontakcie z lakiernikiem w przyszłym tygodniu to będziemy działać dalej w temacie tylko znów trzeba zarezerwować dobrą godzinę..:whistling: "Pan Janek wymiata" :polew: nie zapomnij dodać polerki całości, a kwota niech zostanie tajemnicą na razie :evil:

tak se myślę że zderzak sam zamontuje bo trochę będzie z nim kombinacji gdyż na starych kłach będzie, dodatkowo spryski trza ogarnąć, nadkola też kupiłem i będą do zamontowania...myślisz że nie będzie problemu żebym go zabrał luzem??

Grześ chyba 205 albo 215/45 /16 w tym że z tym profilem 45 nie jestem pewny

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

a dlaczego pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: w końcu słoneczny weekend ma być miłego dnia wszystkim :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...