Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zestaw naprawczy pompki centralnego zamka z allegro


tom2009

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dam rady podjechać 350 km mam do Ciebie. Jeżeli to jakiś uniwersalny klej w takiej cenie to idę do marketu :good:

A jak dostanę gdzieś taki wirnik to podmienię, prowizorka i szczury przetrwają atak nuklearny.

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:11_________________________________________________Niestety, w kompresorku miałem 2 usterki. Oprócz uszkodzonego wirnika, silniczek był spalony. ;(

Pomogła wymiana kompletnego silniczka do mojej pompki. Po drobnych modyfikacjach pasuje od golfa 3.

Cała reszta musiała zostać, bo steruje szybami i oświetleniem wewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale problem świeży.

Nie doczytałem się tutaj opinii na temat tych "zestawów naprawczych" nic konkretnego.

Z opisów aukcji widzę, że dają aż 6 miesięcy gwarancji z czego wnioskuję, że jest to kompresorek wykręcony ze starej pompki.

Ale jakie żywotności wam wyszły?

Na jednej aukcji jest kompresorek z opisem "Nasz kompresorek ma wzmocniony (grubszy) wirnik i jest mocniejszy niż fabryczny wadliwy montowany seryjnie." Kompresor pompka centralnego zamka Audi A3 A4 A6 (3400424690) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to znaczy, że faktycznie mają wzmocnione wirniki czy po prostu jest to kompresorek np z Golfa 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2013 o 12:13, soulmaster3m napisał:

Temat stary, ale problem świeży.

Nie doczytałem się tutaj opinii na temat tych "zestawów naprawczych" nic konkretnego.

Z opisów aukcji widzę, że dają aż 6 miesięcy gwarancji z czego wnioskuję, że jest to kompresorek wykręcony ze starej pompki.

Ale jakie żywotności wam wyszły?

Na jednej aukcji jest kompresorek z opisem "Nasz kompresorek ma wzmocniony (grubszy) wirnik i jest mocniejszy niż fabryczny wadliwy montowany seryjnie." Kompresor pompka centralnego zamka Audi A3 A4 A6 (3400424690) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to znaczy, że faktycznie mają wzmocnione wirniki czy po prostu jest to kompresorek np z Golfa 3?

WWW.AKCESORIAMOTORYZACYJNE.COM

NAPRAWA POMPKI CENTRALNEGO ZAMKA AUDI A3 A4 A6 A8 ZA POMOCĄ ZESTAWU REGENERACYJNEGO! U NAS KUPISZ ZESTAW!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...