Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeskie A4 .........


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie proponuje tutaj wpisywac sie klubowiczom z K-g moze uda nam sie skoczyc do bagicza na lotnisko , mamy przecierz fajne miejse do spotkan;) szukałem podobnego watku ale nie znalazłem moze cos z tego wyjdzie, pozdrawiam Łukasz Kolobrzeg :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , kilka razy zaglądałem i była cisza o spotach w naszej okolicy

dajcie znać

może jakiś grupowy wyskok do Koszalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że i w Koszalinie i w Kołobrzegu tych A4 jeździ mnóstwo, baaaaaaaaaaaardzo dużo, a na forum zagląda co dziesiąty :) już wybaczmy osobom starszym, którzy nie używają komputerów, no ale przecież to głównie młodzi kierowcy mają A4-ki, i gdzie oni wszyscy się podziewają? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie swoją

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178374.msg2078181#msg2078181 :cool1:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________Proponuje niedziela bagicz, pogoda jest juz w miare, mozna sie spotkac pogadac, zaproponujcie godzine i jakas obecnosc, ja postaram sie dostosowac, pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że jeżdżę po Kołobrzegu i za stary na kompa jestem, wklikuję się ;) Z przyjemnością gdzieś tam podjadę, żeby wymienić się informacjami na temat A-4 ... Przydałby się też VAG B7 ...bo muszę się podpiąć, a jeszcze nie zakupiłem swojego ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że jeżdżę po Kołobrzegu i za stary na kompa jestem, wklikuję się ;) Z przyjemnością gdzieś tam podjadę, żeby wymienić się informacjami na temat A-4 ... Przydałby się też VAG B7 ...bo muszę się podpiąć, a jeszcze nie zakupiłem swojego ... Pozdrawiam

mam vaga jak chcesz to na pw sie mozemy zgadać, czasem jestem w US bo tam mam tez sklep sezonowy. a Propo spotkan w niedziele jest Zlot na bagiczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co taka cisza po Bagiczu, ja w niedziele miałem sporo pracy i sobie odpuściłem jak zobaczyłem korki na lotnisko

podobno lipa i pogoda jak zawsze w KG dała ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

chciałem się przypomnieć na temat Vag B7 .... Jakby komuś nie sprawiło zbyt dużego kłopotu podpięcie się pod moją OOOO, będę dźwięczny... Dajcie znać, to się umówimy ... gg 7765311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

chciałem się przypomnieć na temat Vag B7 .... Jakby komuś nie sprawiło zbyt dużego kłopotu podpięcie się pod moją OOOO, będę dźwięczny... Dajcie znać, to się umówimy ... gg 7765311

odczytałem pw;) proponuje poniedziałek jakos po 16 stej w us, ale musisz miec gdzies dojscie do pradu bo mi cos pada ostatnio szybko bateria w lapku, a jak chcesz pogrzebac to moze zbraknac fazy.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 10:51_________________________________________________A bagicz lipa, szybko uciekłem strach tam jezdzic pełno skuterow burakow, same stłuczki, szkoda gadac....... totalna beznadzieja.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...