Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tąpnięcie (BUM!!) przy najezdzie na poprzeczną nierówność


baraka

Rekomendowane odpowiedzi

witam.od paru dni zauwazylem dziwne objawy podczas jazdy.Z tylnego zawieszenia wydobywa sie dudnienie,efekt taki jakby wcale nie bylo amorkow.Amorki sa ok,nie ciekna,na ostatnim przegladzie mialy sprawnosc 80 %..To chyba wina zimy ogolnie.Wydech nie jest luzny,kolo zapasowe nie lata..Mechanik przy okazji innej naprawy stwierdzil ze to tuleje na belce sa oberwane,i owszem jest na nich luz,w garazu sprawdzalem je taka jakby lyzką.Czy oberwane tuleje daja efekt tapniecia?Czy to moga byc jakies czesci w amorach,odboje czy cos takiego,a moze gniazda amorow sie wyrobily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tuleje, jeśli są oberwane, a twierdzisz, że amory są ok, to nic innego nie może "tąpać" raczej.

Belka lata jak żyd po pustym sklepie i wali.

Jak hamujesz, to nie ma takiego walenia z tyłu też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak hamuje to nie..wlasnie to mnie boli..wydech sztywny ,zapasowka sztywna..luz jest jak wkladam breche w te tuleje i szarpie..ale czy guma moze tak walic??Czy na tych tulejach niemoze byc ani grama luzu??a moze to cos w amorach jednak np gorne mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i udało Ci się rozwiązać ten problem? Mam coś bardzo podobnego i nie wiem już co to może być, dodam że tuleje wymienione na belce, wymienione też amortyzatory, wszystko niby sprawdzane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...