Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00


koman

Rekomendowane odpowiedzi

No ja również jestem za,jestem z okolic ale do Kolby mam niedaleko,chetnie sie wybiore moja a4-wóreczka :hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 08:48_________________________________________________Najlepiej sobota albo niedzela i mysle ze bedzie dużo chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wiercicie dziurę w brzuchu z spotem :polew: hehe... i dobrze :good: będę miał większą motywacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu cisza na tym watku :gwizdanie:

gdzie tam czekamy na odwilż :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam odwilz :gwizdanie:

To ile koman osob uzbierales?? zgłaszac sie panowie RKL na zlocik :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mysle ze fajnie by bylo sie spotkac najpierw w klb :gwizdanie: a pozniej cala grupa wybrac sie do rzesz na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjma nas :mysli:

Jak nas bedzie z 15 :audi: to nie wiem czy sie pomiescimy :polew: ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej :) Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył .

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna lista chętnych ;

koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjma nas :mysli:

Jak nas bedzie z 15 :audi: to nie wiem czy sie pomiescimy :polew: ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb :good:

:tongue4: juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce :tongue4: a napewno przyjma :naughty: chlopaki sa :good: im lepiej tym wiecej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwies w pierwszym poscie a tam zreszta jak ustalimy jakas date bedziemy sie umawiac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na spocik w RKL ja też sie łapię bo mam nie daleko. Jeśli by coś nie wyszło to można się całą ekipą z RKL wybrać do rzeszowa. Mi to nie przeszkadza, jak będzie bliżej ustalona data to ja bardzo chętnie. może namówię kilku kumpli którzy nie są w klubie a mają nasze kochane Aczwóreczki. Jak będzie bliżej ustalona data to proszę o wiadomość na PW. Pozdro dla wzystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To baaa... :tongue4: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 16:19_________________________________________________Wstępna lista chętnych prosze się wpisać ;

koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjma nas :mysli:

Jak nas bedzie z 15 :audi: to nie wiem czy sie pomiescimy :polew: ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb :good:

:tongue4: juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce :tongue4: a napewno przyjma :naughty: chlopaki sa :good: im lepiej tym wiecej :thumbup:

Siema Rzeszów Wita a kiedy to nas odwiedzisz wiem że zimno :naughty: ale parę spotów opuściłeś :thumbdown:

a w Rze to zwsze miejsc jest nie brakuje parkingi duże hi :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugibugi sorki za nieobecnos ale taka praca niestety ze czesto mnie nie ma na miejscu :kwasny: ale dorezam kilka modow w :a4fan: i napewno sie zjawie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...