Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00


koman

Rekomendowane odpowiedzi

No to kogo faktycznie widziałes pod tym skokiem stefczyka,a teraz na powożnie :

1. Co z ta wódą?

2. Kiedy ten spocik?

3. Wielka Niedziela czy Lany Poniedziałek?

i to ma być na poważnie ? :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:09_________________________________________________panowie w końcu zamówiłem lampy :dance: nie będzie już lampy z dziurą wielkości pięści na dodatek obklejoną taśmą eheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz jednak nie słuchasz kolegow ze po lifcie ladne :> Ja sie bujam kurcze z podłączeniem dvd i kamerki do rns-e :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz dużo osób ma te lampy założone przy swoich niuniach najlepiej wyglądają przy srebrnych autach :evil:

i jak ci idzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wez porazka tgroche bo mam adapter z jednym wejsciem wideo ale jakos powoli ogarne temat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak się będzie oglądać :kox:

wiesz myślałem zrobić wnętrze w karbonie jasnym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karbonie mi sie podoba ale tym zwykłym.Ech tez bym nieco poinwestował a tu same wydatki,opony 4 szt.nówki,hamulce tył juz czekaja a na dodatek chyba musze sie wziac za turbinke i czyszczenie całego dolotu,najbardziej mi sie marzy ta lampa do tył bo paskudzi mi całe auto,a w przyplywie weny biere sie za malowanie progów bo kamienie już zrobiły swoje.Łukasz tylko pozazdroscic,zobaczymy jak Ci sie to prezentuje moze kiedys sie skusze,tylko szkoda mi mojego dobrego symphony II :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:32_________________________________________________A przy okazji moze ktos ma jakies namiary na ta płyte z nawigacja pomiedzy zegarami,wnerwia mnie fakt posiadania czegos z czego nie można korzystac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuszę się :wink4:

ale jak wracałem dziś to w przodzie coś w szumiało , tarło w lewej stronie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek28 a masz progi w kolor czy szare?? bo tez u siebie malowalem jeden element a farbe dobieralem na gornej i niestety lipa musialem malnac cala strone ale wyszlo bardzo ladnie tylko odpowiedni podklad do plastiku potrzeba :gwizdanie:

Rns-e to piekna sprawa a symphony 2...troszke lipa mozna ewentualnie wymienic na 3 zeby przyoszczedzic koszty bo w 2 to tylko plytki audio a w symphony 3 to juz mp3 dziala :>

Ja tez u siebie czyscilem dolot, prosta sprawa 2 godzinki roboty bo EGR byl w miare czysty, 1 mm osadu i schodzil bardzo szybko :> No ale na turbinke trzeba troche czasu bo roznie tam jest, u kumpla czyscilem ostatnio w b5 a autko ma jakies 400 tysi i bez nocnego moczenia w ropie sie nie obeszlo :no: :no:

Na płyte nie mam niestety namiaru.. do rns-e mam kilka i nagrywarke odpowiednia ale do malej to nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi mam w kolor,ale musze je poprawic,bo stojac z boku widac juz obicia od kamieni do podkładu,odkrece je zmatowie i od poczatku,podkład lakier itd,polerowałes je?czy sie obeszło bez tego?z turbina mam gorsza sprawe bo pusciła mi olej i wszystkie weze zaoliwione moze nie tak strasznie bo olej w dolocie pewnie wiekszasc ma ale mnie to wnerwia,na bagnecie ubytki oleju mało widoczne ale juz planuje oddac ja do regeneracji i zrobic tak jak ma byc.

zeby odkrcic intercooler trzeba zdejmowac zderzak?[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:09_________________________________________________Masz chyba na mysli concert III takie:http://allegro.pl/audi-concert-iii-cd-mp3-do-a4-8e0-o35-186-ak-i1548393350.html

o takim własnie myslałem,ono chyba nie ma zmieniarki ale mp3 robi to samo[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:16_________________________________________________Acha czemu wyszła lipa?zle Ci dobrał kolor?ja zamawiałem u niego do skody fabi i wszystko fajnie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam szare progi

Moze nie turbina puszcza tylko odma napier.. sprawdz dokladnie bo szkoda kasy.

Nie trzeba zdejmowac zderzaka, trzeba wykrecic lampe i oslone od dolu..

Tak faktycznie concert..tam trzeba tylko przejsciowke jak sie nie myle za 50 zł i wszystko gra, a nie sa strasznie drogie na allegro

Taa zle dobral włąśnie odcien taki ciemniejszy, minimalnie no ale jednak nie moglem na to patrzec :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak jak ja nie moge teraz patrzec na obecne progi.

przyjrze sie tej turbinie ale raczej jestem pewny,jak sie cos wali to wszystko.

Ceny nie sa złe,i takie sobie chyba sprawie,zwłaszcza ze moje jest w super stanie i tez moge je sprzedac,zamiana tymbardziej bedzie tansza,ale jeszcze zaczekam,narazie musze go technicznie doprowadzic do ładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedał bym je i kupił bym sobie folię bo myślałem obkleić dach karbonem :evil:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:12_________________________________________________a foto dam jutro jak wrócę z mordowni <szkoły>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...