Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ceramiczne klocki Ate


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

wbijam w to, czy czyste czy brudne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jezdze na DS-ach, pyla normalnie, jak zwykłe klocki

ale nie mam pietra przy hamowaniu z wiekszej predkosci i podczas jazdy w górach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbijam w to, czy czyste czy brudne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jezdze na DS-ach, pyla normalnie, jak zwykłe klocki

ale nie mam pietra przy hamowaniu z wiekszej predkosci i podczas jazdy w górach

Każdy ma inne potrzeby, ja lubię mieć czyste felgi, a hamulce które mam od Ciebie spokojnie mi wystarczają :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu jakichś 15k dalej zostaję przy ATE ceramicznych :good:.

Hamują przyzwoicie ,felgi czyste :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać skoro takie dobre to ile trza za komplet na 4 kółka szykować macie jakieś dobre oferty czy mam sobie po aaledrogo szukać

potrzebny by był komplecik do 1,8t 120kW 2005r Quatrro Sline

TeRWu nawet więcej widzieć nie chce kupiłem na wiosne komplet hamować hamują ale za to jak cudownie piszczą jak w tico normalnie wstyd pod światła podjechać

a syfu z tego tyle że koloru felg nie widać i to wszystko za jedyne 700 zl z groszem w aso w łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do tematu ponieważ posiadam u siebie takie klocki w komplecie z tarczami power disc od ATE cały zestaw kosztował prawie 1000 zł, za dużo o nich nie powiem bo zrobiłem zaledwie 20 tys na nich lecz Śladów zużycia jak narazie nie ma żadnych i nie pylą tak jak zapewnia producent. 

Poprzednio zrobiłem 80 tys na klockach zwykłych bosch i zostało jeszcze pół klocka z przodu i 1/4 klocka z tylu lecz musiałem wymienić bo już przetaczane tarcze od TRW się poprostu pogiely, (nie wspominając już jak mocno pyliły)

jedyna wada takiego zestawu jest słabe hamowanie no i dość głośne, przy hamowaniu z dużych prędkości słychać buczenie, poza tym musza być rozgrzane bo można nie wychamowac gdzieś no i siła nacisku na pedał hamulca musi być duża- odradzam ceramiki kobietom : p 

sąsiad założył sobie zestaw bosch i strasznie mu pylą no ale skuteczność hamowania jest rewelacyjna. 

Skoro bosch mi wytrzymał 80 tys a pewnie by wytrzymał więcej gdyby nie tarcze to taki zestaw PD+ ceramic ATE myśle ze okolo 200kkm zrobi ? Co o tym sądzicie ? Jak coś to pytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...