Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie można otworzyć drzwi od zewnątrz


kristofer741

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie moge otworzyc drzwi przednich klamka z zewnatrz od strony pasarzera,tylko od wewnatrz.zamykam pilotem jest ok.po otwarciu pilotem sa zblokowane.PROSZE O PORADE

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/#entry3905003

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297014-uszkodzone-zamki-w-tylnych-drzwiach/#entry4238250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi są zablokowane czyli zamek nie otworzył drzwi? czy zamek je otworzył tylko z klamki z zewnątrz nie da się otworzyć. Z tego co piszesz to wynika że coś z klamką się stało może spadło cięgno od klamki i przez to otwiera się od środka a od zewnątrz nie. Najprościej ściągnąć boczek i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może się podepnę pod temat. Mam A4 b8 z 2009 i dzisiaj zauważyłem że po otwarciu centralnego z pilota drzwi pasażera raz da się otworzyć z zewnątrz drugi a raz nie się nie da. Kiedy się nie da otworzyć z zewnątrz normalnie się otwierają klamką od środka. Coś zaczyna padać ? czy może zacząć od przeczyszczenia wtyczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem - mam identyczny problem: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/problem-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal-321473/

Podpinałeś komputer? Masz jakieś błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow Jestem tu nowy wiecej oficjslnie chcialbym sie przywitac. Nie chce otwierac nowego watku å mam ten sam problem z drzwiami pasazera ,czymoze ktorys z was podolal temu..... Help please....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem jak sie otwiera tak zablokowane drzwi - szukaj.

Witam.

Mam ten sam problem z drzwiami pasażera , idzie je otworzyć od środka ale nie zawsze od zewnątrz.

Kolego gdzie znajduje się ten temat bo nigdzie nie mogę go znalezć.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zanim zaczniecie rozbierać tapicerki i łamać zatrzaski zwróćcie uwage na rzeczy najprostsze. W moim przypadku było tak że kilka tygodni jeżdziłem z drzwiami których nie dało otworzyć się od zewnątrz, w końcu okazało się, że najprawdopodobniej od trzaskania drzwiami lekko obróciła się "blokada dziecięca" szybki ruch kluczyka i problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

Mam problem z tylnymi drzwiami za kierowcą. Nie otwierają się ani od zewnątrz ani od wewnątrz. Przyznam się, że wcześniej nie otwierały się tylko od zewnątrz a od wczoraj nie otwierają się w ogóle. Czy ktoś z Was może mi coś doradzić na ten temat? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pomogło zdemontowanie zamka i zalanie go K2 KONTAKT w sprayu. Zalałem cały zamek na ok 10 minut po czym wylałem plyn obracając zamek do góry nogami. Zamek posiada jeden otwór przez który można tego dokonać. Polecam ten zabieg zanim kupicie nowy zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie jest tak, że raz na x otwierań zaskoczą drzwi pasażera i można je otworzyć z zewnątrz jak nie to od środka, ale potem już normalnie mogę je otwierać z zewnątrz, aż do momentu kiedy znowu zamknę autko z pilota i spróbuję otworzyć wtedy znowu muszę otwierać od środka no chyba,że tj mówię trafie na ten wyjątkowy moment kiedy to drzwi pasażera zaskoczą otwieraniem z pilota. A wywala mi taki błąd:

Address 52: Door Elect, Pass. Labels: 8K0-959-792.clb
Control Module Part Number: 8K0 959 792 B HW: 8K0 959 792
Component and/or Version: TSG BF H10 0170
Software Coding: 011C00205400410001
Work Shop Code: WSC 06335 000 00000
VCID: 3E99DCB7A97825E2F752FB-806A
1 Fault Found:

02115 - Locking Unit for Central Locking
008 - Implausible Signal
Freeze Frame:
Fault Status: 01101000
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 1
Reset counter: 112
Mileage: 170982 km
Time Indication: 0
Date: 2016.11.27
Time: 01:17:25

Jakieś pomysły panowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany trochę inne pytanie czy tylne drzwi w b8 w przedlift są takie same jak w sedanie a kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift/polift nie ma znaczenia, ale drzwi są na pewno inne sedan/kombi.

Nie widziałem nigdy auta w którym mogłyby być takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...