Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Po odpaleniu gaśnie


matthiess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam problem z autem mianowicie ,po odpaleniu wchodzi na niskie obroty "pierdnie" i nagle gaśnie :kwasny: Tak samo dzieje sie na gazie .Czasami uda mu sie wejsc na 3 tys obrotów ale zaraz samoistnie opadaja do poniżej 800 i gaśnie .Pedał gazu nie reaguje .Immobilizer dziala poprawnie. Auto mam w garażu i niestety nie przejadę nim nawet 100 metrów do mechaniora ,co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje VAG ewentulanie odłacz czujnik temp cieczy do ECU i spróbuj odpalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wróżyć z fusów ale miałem podobne objawy, okazało się, że przepływomierz był padnięty. Może warto na początek go przeczyścić. Masz możliwość zagrzania auta, żeby osiągnął 90 stopni ? Jeszcze warto sprawdzić przepustnice, jeżeli jest na linke zobacz w vagu grupę 098. Może wystarczy przeprowadzić adaptację ? Może trzeba by ją przeczyścić.

Próbowaleś odpiąć akumulator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał spróbuj przeczyścić przepływke. Ale wydaje mi się że to przepustnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po męczarniach i wizycie u dwóch mechanikow auto w końcu zaczęło jeździć ,jeszcze tylko drobne problemy sa tego typu ze nie ma calej mocy na bezynie ,na gazie działa idealnie .Przepływak sprawny . Jeszcze dzisiaj mechanik zalecil jezdzenie na bezynie i sprawdzenie bledow VAGiem . Ogolne koszty ktore ponioslem to 300 zl ,wymiana pompy paliwa ,filtra i czujnika temperatury silnika .Przepustnice zaadaptował jeszcze raz i stwierdził ze jeśli to nie pomoze to pozostala sonda lambda do sprawdzenia . Pojeździmy zobaczymy :mysli: Dziękuje za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...