Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a


Darecki20005

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem dziś dzwonić cały dzień, lecz bez skutku, nikt nie odbierał tel. Napisałem wiadomość i czekam na odpowiedz. Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Napewno się odezwę i zapodam wykres jak będzie po zabiegu.

To normalne , że nie możesz się dodzwonić .......... bądż cierpiwy . Witek ma tyle roboty że ciężko mu w czasie hamowania odebrać - PW powinno załatwić sprawę :good:

do witka najlepiej albo przez PW albo gg

najszybciej tam go złapiesz, bo robotę ma mało że dość szybką to jeszcze głośną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na serie to rzeczywiście mi sie to troche za szybko wydaje. to wygląda podobnie jak u mnie teraz ale ja w chwili obecnej też jestem po virusie na 179KM,więc albo piękny prezent od fabryki albo poprzedni właściciel już cię wyręczył z viruskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zapytałem czy mi cos to da, bo on mi sie ładnie zbiera. W chwili obecnej jestem bez samochodu gdyż w oddzielnym temacie już pisałem że mam problem z przeładowaniem turbo i na chwile obecną zapał na chipa opadł bo pojawiły sie niespodziewane koszta[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 20:18_________________________________________________Poprzedni własciciel oszczędzał nawet na oleju i zalał 10w40 wiec nie sądze że by sie kosztował na program, no chyba że z Niemcowni na programie przyszedł, a tego to niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni własciciel oszczędzał nawet na oleju i zalał 10w40 wiec nie sądze że by sie kosztował na program, no chyba że z Niemcowni na programie przyszedł, a tego to niewiem

Co za problem, zrób dynamiczny log kanału 08 i 11 to będzie widać czy auto po programie.

Jak dla mnie zbiera się jak zwykła seria, AWX po programie na pierwszych dwóch biegach walczy o trakcje a tu nawet na jedynce nie widać żadnego poślizgu kół.

Nagraj film w przedziale 50-100 na 3 biegu i 80-140 na 4 biegu a potem niech ktoś po programie wrzuci to zobaczysz jaka jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób i się nie zastanawiaj. ja zrobiłem program u kolegi Witka tydzień po zakupie auta w grudniu i złego słowa nie powiem :naughty:

auto śmiga aż miło, spalanie w miescie na tym samym poziomie, po trasie 0.5 litra w dół, zrobiłem ok 5 tyś km od tamtej pory :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec auto odebrane od mechanika i nowy n75. Przeładowania nie ma juz i całe szczęście. Wracając nagrałem filmiki i zrobiłem logi o które prosił Jarek. Wydaje mi się że programu nie ma ale ja się na tych logach nie znam. Odnośnie trakcji to na oponach 225/45 myslę że zle by nie było. Zarzucam logi i filmiki do podglądu. Jesli ktoś może to niech podrzuci swoje po programie.

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_37195.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_37197.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_37198.html

http://vaglog.rtnet.pl/darecki2005_37199.html

I dwa filmiki: 50-100km/h 3 bieg

80-160 4 bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec auto odebrane od mechanika i nowy n75. Przeładowania nie ma juz i całe szczęście. Wracając nagrałem filmiki i zrobiłem logi o które prosił Jarek. Wydaje mi się że programu nie ma ale ja się na tych logach nie znam. Odnośnie trakcji to na oponach 225/45 myslę że zle by nie było. Zarzucam logi i filmiki do podglądu. Jesli ktoś może to niech podrzuci swoje po programie.

Soft masz seryjny tylko dalej masz niewielki problem z doładowaniem, koło 2tyś obr masz spory overboost. Jest to prawdopodobnie wina kierownic.

Ja postaram sie jutro albo pojutrze wrzucić filmy jak moje auto jedzie, będziesz miał porównanie serii do modzonego AWX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jarku bendę wdzięczny. Odnośnie tego za dużego doładowania to postaram się go trochę pomasować po gazie, bo narazie nie chce mi się ruszać tej turbiny jak nie łapie mi notfaula, chyba że do programu to nie przejdzie takie przeładowanie ponad normę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wrzucam ten filmik od 50 do 100 na 3 biegu w aucie 2 osoby + 3/4 baku paliwa (pisze to dlatego bo to dodatkowe 100Kg wagi).

dokładny czas to 4,3s

Poniżej obrobiłem twój filmy

dokładny czas to 6,2s

Jak widzisz różnica dość spora bo 1,9s, myśle że jak bym jechał sam to te 0,3 jeszcze bym urwał :wink4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 19:30_________________________________________________W weekend jak mi sie uda nagram na 4 biegu 80-160km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC87 a ty tam ile masz koni?? Pochwal no się :)

Jutro lub w niedziele postaram się coś nagrać na 4 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciort wie ile mam :tongue4:

seryjny AWX na przelocie + brak EGR i doladowanie 1,53 bara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do 100 zbiera Ci się całkiem , całkiem ,ale widać od 140 km/h na 4 ,ze brakuję mocy. Co do osiągów to po chipie bedziesz miał około 8 s do paki i duzo pary przy wiekszych predkosciach.

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100 zbiera Ci się całkiem , całkiem ,ale widać od 140 km/h na 4 ,ze brakuję mocy.

pompki nie domagaja ... max MOC mam przy 3800 :decayed:

plany na AL i BRD + FMIC... ale sam nie wiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...