Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kotem sąsiada... Jak robię coś przy aucie to chodzi po narzędziach, wskakuje gnój na maskę albo ostatnio nawet do samochodu... Nie wiem za bardzo co zrobić... Dzisiaj też obudziłem się, patrzę przez okno a skur.. siedzi mi na masce... Myślę, żeby go wywieść gdzieś do lasu. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

złap dziada i do ogona przyczep mu wcześniej przygotowany zestaw pustych puszek po piwie .... będzie spierniczać aż miło :kox:

a najprościej to kupić psa i niech zaznaczy teren (obsika koła samochodu) :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żeby go wywieść gdzieś do lasu. Macie jakieś pomysły?

wez go do Polski przywiez :decayed: a miejscowe koty pogadaja z nim :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi puszkami do ogona bym uważał bo gorzej będzie jak razem z nimi przeleci po twoim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma przylepna i walnij mu kawałek na grzbiet.. będzie się czołgał :kox:

..albo na bo to albo się położy..albo będzie śmigał bokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiatrówke wpadnij pożycze strzelisz w dupsko i już na 200% nie podejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poderznij mu gardlo... albo zeby obeszlo sie bez rozlewu krwi zlap, za ogonek jedna reka a druga za glowe kotka. Nastepnie energicznie pociagnij jakbys naprezal line. Usluszysz chrupniecie. Bedzie to oznaczalo, ze jest juz po Twoim problemie. Pozdrawiam :hi:

Ps. Gdybys mogl, zrob jakies fotostory z opisem. Komus w przyszlosci moze sie przydac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w walerianowe krople i kropnij na płot , kocisko zakocha się w płocie a nie w OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poderznij mu gardlo... albo zeby obeszlo sie bez rozlewu krwi zlap, za ogonek jedna reka a druga za glowe kotka. Nastepnie energicznie pociagnij jakbys naprezal line. Usluszysz chrupniecie. Bedzie to oznaczalo, ze jest juz po Twoim problemie. Pozdrawiam :hi:

Ps. Gdybys mogl, zrob jakies fotostory z opisem. Komus w przyszlosci moze sie przydac.

:blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...