Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Szuflady pod siedzeniami


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam siedzenia sportowe w B7 (identyczne z S-line tylko z tkaniną a nie skóra i bez wytłoczki S-line).

Czy ktoś z Was wie jak zrobic update o szuflady pod siedzeniami?

w etce widziałem konstrukcję że jakies szyny siękupuje pod siedzenie?

chce to zrobic u pasazera i kierowcy

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz szuflady i przykręcasz pod siedeniem ja tak przekładałem ze zwykłych siedzeń do sportowych pasuje p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz szuflady i przykręcasz pod siedeniem ja tak przekładałem ze zwykłych siedzeń do sportowych pasuje p&p

lepiej kupic jakies uzywki bo ceny w ASO porazaja :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154695.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma elektryczne fotele to może szukać szuflad od A6.

Ja taką sobie zamontowałem podobno od modelu po 2004r.,tak mówił sprzedawca. Jest szersza od tych z A4 przez co pojemniejsza :> i pasuje pod przygotowane otwory w siedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem siedzenia zwykłe na sportowe i w zwykłych miałem szuflady krótki opis:szufłada siedzi w kieszeni coś jak radio z tą różnicą że wysuwa się po prowadnicach i tak wysuwasz szufladę odkręcasz śrubki którymi szuflada jest przymocowana do prowadnic ,następnie odkręcasz kieszeń z prowdnicami od fotela i przykręcasz ją do drugiego fotela następnie przykręcasz szufladę .szuflad szukaj na allegro kiedyś widziałem kompet gość chciał 150zł za szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu przełożysz ja miałem takie fotele a teraz mam sportowe i przekładałem te szuflady

audi4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje fronty są akurat soul i pasowały[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 18:56_________________________________________________a tak wogóle to w siedzeniach z linku masz w tylnej kanapie uchwyt na kubki też fajny bajer za który na allegro krzycząsobie po 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...