Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Heyah wszystkim klubowiczom !

Posiadam (jeszcze) toyke i poszukuje a4 (b7) co by się przesiąść w coś więszego i fajniejszego :). Mam nadzieje że uda mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz do końca marca br.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich!

Przygodę z Audi zacząłem jakieś 5 miesięcy temu. Przesiadłem się z Hondy na Volvo - przerosło to moje oczekiwania, ale jak już kupiłem swoje pierwsze Audi, zakochałem się w tej marce. Ogólnie zajmuję się sprzedażą części do Hond, od niedawna zacząłem sprowadzać Audi. Zraziłem się troszeczkę do znanej chyba wszystkim jednostki AFB i autko stoi pod warsztatem z uszkodzoną pompą wtryskową, ale jak tylko ogarnę jakąś monetę - ponownie wrócę na szosę ;]

Tyle o mnie.

Pozdrawiam Serdecznie,

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziwna ta metoda inicjacji na tym forum, ale coz wszystkiego trzeba sprobowac.

Mam na imie Piotrek i mam audi (juz jakies 4 lata) A4 1.8 1999. Auto uzywa w chwili obecnej moja zona i chce go sprzedac ze wzgledu na duze spalanie 12-15l i kupic jakiegos "francuzika w dieslu" (jednego juz mamy). Ostatnio zaczelem mu sie przygladac blizej (nawet polubilem "paliwozerna bestie") i mysle ze uda mi sie troche nad nim popracowac, aby nie rujnowal naszego domowego budzetu.

na koniec chcialem dodac ze nie pije juz od 8-smiu miesiecy i 3 dni :gwizdanie: itd i mam nadzieje ze w archiwum znajde jakies ciekawe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...