Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Porysowany climatronic


barszczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak można pomalować :wink4: Na forum było już o tym poszukaj :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten widok :kwasny: ale przygotuj się na dużo pracy przy demontażu panelu :tongue4:czytałem na forum o zdejmowaniu tego panelu ... jak chcesz to ci poszukam całego schematu demontażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś był tak miły, bo mi to coś nie idzie (szukanie). Swoją drogą widziałem dziś ten panel na allegro za 50zł, był w całkiem niezłym stanie. Zastanawiam się, czy to nie będzie lepsze, niż malowanie farbą, która i tak pewnie po jakimś czasie nie będzie tak fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co będziesz robił ;

-oklejał

- malował

czy wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to śledzę allegro, może jakieś w dobrym stanie się trafią. A jeśli nie, to będę myślał nad czymś oryginalnym, oczywiście całe wnętrze bym robił w takim przypadku, ale to by się wiązało z dodatkowymi kosztami. Nie wiem, póki co będę myślał i zajmował się mechaniką. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup podkład do plastiku, czarny mat i bezbarwny w spreju i do roboty ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten widok :kwasny: ale przygotuj się na dużo pracy przy demontażu panelu :tongue4:czytałem na forum o zdejmowaniu tego panelu ... jak chcesz to ci poszukam całego schematu demontażu

Zdjąć panel który jest w około radia i klimatronika to dosłownie 10 minut. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 min ?:shocked:... to mi zajmuje wyjecie panelu,włożenie,wypalenie papierosa i wypicie kawy a wyjecie ramki to ok. 30 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 min ?:shocked:... to mi zajmuje wyjecie panelu,włożenie,wypalenie papierosa i wypicie kawy a wyjecie ramki to ok. 30 sek.

30 sekund :polew: u mnie jest mocowane na 6 śrub dam Ci go wyciągnąć i stawiam flache jak wykręcisz w 30 sekund :naughty: . 2 śruby dopiero się odkrywają za tymi ramkami po bokach radia ale żeby te ramki zdjąć trzeba je odkręcić od środka 4 śrubkami na krzyżak więc 10 minut dla kogoś kto to pierwszy raz robi :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi barszczyna jest ori radio wiec nie ma ramek po bokach.Zostaja dwie sruby od blendy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieź je do jakiegoś elektronika ja za zdjęcie z blaupunkta i żeby działał bez karty dałem 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...