Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z kilmatyzacją


Adrian_73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem a mianowicie nie miałem jednego przewodu klimatyzacji po czy został założony. Problem w tym ze na VAgu wyskakuje błąd ciśnienia klimatyzacji ale klima nie jest nabita czy wystarczy ja nabić i będzie wszystko grało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem a mianowicie nie miałem jednego przewodu klimatyzacji po czy został założony. Problem w tym ze na VAgu wyskakuje błąd ciśnienia klimatyzacji ale klima nie jest nabita czy wystarczy ja nabić i będzie wszystko grało ??

jak nie ma czynnika to jak ma byc cisnienie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja to rozumie ale po dalszych oględzinach okazało się ze kable były przetarte... A nie chce wywalać kasy na na nabijanie kilka razy klimy. Wiec wole zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy zime wiec teraz daj sobie spokój z klimą...Jak sie ociepli pojedz do fachowca od klimy i sprawdzi i zlokalizuje ewentualną dziure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tą klimę szczelną to wystarczy teraz wymienić osuszacz, nabić układ i skasować błądb będize hulać. Najlepiej daj sobie załadować czynnika chłodzącego razem z kontrastem, to kosztuje jakieś 20 złotych ekstra, a jeżeli dalej gdzieś jest nieszczelność to kontrast pomoże ją wykryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tą klimę szczelną to wystarczy teraz wymienić osuszacz, nabić układ i skasować błądb będize hulać. Najlepiej daj sobie załadować czynnika chłodzącego razem z kontrastem, to kosztuje jakieś 20 złotych ekstra, a jeżeli dalej gdzieś jest nieszczelność to kontrast pomoże ją wykryć.

popieram - zrobiłem tak samo w moim poprzednim autku i pokazało natychmiast

dowal jakiegoś kolorku, natychmiast pokaże którędy ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...