Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] [B5 1Z] Amortyzatory Boge do 1BE


paweu1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przejrzałem forum, użyłem szukajki, ale nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, a niektóre wypowiedzi są sprzeczne

Czy każdy amorek Boge 8D0413031 jest utwardzony i przeznaczony do zawiasu 1BE, czy tylko BOGE 8D0413031 AE czerwony (lub czerwony SACHS o tym samym numerze) ?

Niektórzy sprzedający podają czarny Boge jako przeznaczony do 1BE?

Jest kilka rodzajów amorków Boge: 8D0413031 BD, 8D0413031 AE, 8D0413031 N, 8D0413031 ...

Jak to w końcu z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem po to w takich fabrykach jak SACHS BOGE i AUDI siedza i obliczają na tych swoich kalkulatorkach ze zawieszenie 1 BE na przedniej osi składa się z amortyzatora sachs 8d0 413 031 bl ( czerwonego ) sprężyny skróconej o 4 cm z oznaczeniem zielona i czerwona kropka w przeciwnym razie jak pomieszasz sportowy amor ze zwykła sprężyna to moze sie dziwnie zachowywać na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja na forum wyczytałem odnośnie sprężyn, że do amorów 1BA można zakładać sprężyny z 1BE :confused4: no to jak to jest?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134821.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie tak też się stało :) o niebo lepiej wygląda a przede wszystkim prowadzi się bez bujania na wszystkie strony (amory i wszystko ok bo sprawdziłem przy okazji), dla mnie po prostu było zbyt miękko (po corsie -35 na Ta Technix :good:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...