Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Ciężko pali po zapowietrzeniu, holowanie


zielas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie otóż taki problem, zbrakło ropki i audi stanęła, zapewne się zapowietrzyła, kręciliśmy nie chciała zagadać więc ją pociągnęliśmy na lince (drugi bieg, ciepły silnik) i załapała, równo chodzi, przyspiesza po staremu, było wszystko ok, ale następnego dnia nie chciała mi zapalić, kręciłem kręciłem aż w końcu załapała tak trochę jak traktor ledwo ledwo ale odpaliła i nawet na ciepłym od razu nie łapie, a przed incydentem paliła idealnie, co się mogło stać? Czy przeskoczyło coś na pasku, pompa się rozregulowała(kąt wtrysku?), czy się dobrze nie odpowietrzyła?

Proszę o jakieś rady, bo nie wiem za co się wziąć. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 14:22_________________________________________________Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa jak odpali to juz zapowietrzona nie jest,albo ze tak powiem troszke ja skatowalisciena sucho kreciliscie,albo tak jak mowisz mogl rozrzad przeskoczyc,zalezy jak ci zgasla.Ale raczej rozrzad nie jest jezeli wszystko jest po staremu.Vaga podlacz i komplet statycznych logow zrob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że trzeba odpowietrzyć wtryski kolejno je odkręcając przy odpalaniu silnika.

Może to pomoże. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz kąt wtrysku na vagu czy uległ zmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie otóż taki problem, zbrakło ropki i audi stanęła, zapewne się zapowietrzyła, kręciliśmy nie chciała zagadać więc ją pociągnęliśmy na lince (drugi bieg, ciepły silnik) i załapała, równo chodzi, przyspiesza po staremu, było wszystko ok, ale następnego dnia nie chciała mi zapalić, kręciłem kręciłem aż w końcu załapała tak trochę jak traktor ledwo ledwo ale odpaliła i nawet na ciepłym od razu nie łapie, a przed incydentem paliła idealnie, co się mogło stać? Czy przeskoczyło coś na pasku, pompa się rozregulowała(kąt wtrysku?), czy się dobrze nie odpowietrzyła?

Proszę o jakieś rady, bo nie wiem za co się wziąć. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 14:22_________________________________________________Pomoże ktoś?

Może trzeba wymienić filtr paliwa :mysli:. Ponieważ jeździłeś do końca mógł się zatkać a wiadomo w baku na dnie może być jakiś syf z wodą. Osobiście filtr bym wymienił niezależnie od dalszych czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag mniej wiecej zobrazuje co sie stalo,TYLKO NIE SAME BLEDY :no: :no: komplet logow statycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...