Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] po wizycie u Rogala


criss84

Rekomendowane odpowiedzi

114 kucy na samych wtryskach?

przed programem robiłem jeszcze rozrząd, oleje, filtry i przepływkę, reszta seria :)

sam byłem zdziwiony, nie spodziewałem się takich parametrów :decayed: Witek powiedział że zdrowy silnik :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze ja kiedys miałem fajnie podciągnietego 1z ale twój wyszedł lepiej.Fajnie teraz musi zasówać,po gratulowac wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

piękna korekta :good:

jak tam odczucia - gna jak dziki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik bardzo akceptowalny ;), tym bardziej, że to AFF i prawie 2x więcej mocy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

piękna korekta :good:

jak tam odczucia - gna jak dziki ??

na serii zamulał trochę, myślałem ze tak ma być bo to przecież 75PS i 150NM. Jednak po zrobieniu wszystkiego hurtem (to co pisałem wyżej) gdy się przejechałem to nie poznałem auta :) banan od ucha do ucha sam pchał się na pysk :wink4: a po programie u Witka to musiałem się rozglądać w środku czy to na pewno moje auto :>

Swoją drogą szukałem A4 z AFN, wiadomo lepiej by się podkręciło przy tych samych nakładach finansowych, lecz po obejrzeniu kilku sztuk z kolorowymi podłużnicami :slina: gdy ujrzałem tego zadbanego i wypieszczonego AFF'a od razu go kupiłem. Pytanie Witka "Gdzie znalazleś takie auto?" mówi samo za siebie. Już przed kupnem a4 czytałem dużo postów na tym forum i planowałem trochę modzić serię więc silnik nie był aż takim priorytetem.

Mi taka moc wystarcza, auto naprawdę ładnie się zbiera z każdego biegu tym bardziej że mam skrzynię DWE, która niebawem zostanie zastąpiona dłuższą i będzie :good: stanowczo za szybko się kończą biegi :decayed:

Lecz wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie wykluczone, że coś się jeszcze podniesie do góry. Padały również opinie na forum że nie warto dalej modzić tych silników gdyż to nieopłacalne. Ja powiem tak wiem co mam, trochę zainwestowałem i na pewno wolę zrobić w tym niż szukać następnego "be_z_wypadka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

piękna korekta :good:

jak tam odczucia - gna jak dziki ??

na serii zamulał trochę, myślałem ze tak ma być bo to przecież 75PS i 150NM. Jednak po zrobieniu wszystkiego hurtem (to co pisałem wyżej) gdy się przejechałem to nie poznałem auta :) banan od ucha do ucha sam pchał się na pysk :wink4: a po programie u Witka to musiałem się rozglądać w środku czy to na pewno moje auto :>

Swoją drogą szukałem A4 z AFN, wiadomo lepiej by się podkręciło przy tych samych nakładach finansowych, lecz po obejrzeniu kilku sztuk z kolorowymi podłużnicami :slina: gdy ujrzałem tego zadbanego i wypieszczonego AFF'a od razu go kupiłem. Pytanie Witka "Gdzie znalazleś takie auto?" mówi samo za siebie. Już przed kupnem a4 czytałem dużo postów na tym forum i planowałem trochę modzić serię więc silnik nie był aż takim priorytetem.

Mi taka moc wystarcza, auto naprawdę ładnie się zbiera z każdego biegu tym bardziej że mam skrzynię DWE, która niebawem zostanie zastąpiona dłuższą i będzie :good: stanowczo za szybko się kończą biegi :decayed:

Lecz wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie wykluczone, że coś się jeszcze podniesie do góry. Padały również opinie na forum że nie warto dalej modzić tych silników gdyż to nieopłacalne. Ja powiem tak wiem co mam, trochę zainwestowałem i na pewno wolę zrobić w tym niż szukać następnego "be_z_wypadka" :)

no ciekawa wypowiedź

a jak już się tak chwalisz, to gdzieś fotki zamieszczałeś? pokazuj paździocha, ale to jush :>

witek jakby nie było, byle czego nie chwali .... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawa wypowiedź

a jak już się tak chwalisz, to gdzieś fotki zamieszczałeś? pokazuj paździocha, ale to jush :>

witek jakby nie było, byle czego nie chwali .... :mysli:

wiadomo że każdy chwali swoje, lecz nie pisałem w tym sensie, po prostu cieszy jak ktoś chwali Twoje auto bo ma na nie obiektywne spojrzenie,

a jednemu się spodoba drugiemu nie :wink4:

znajdę trochę czasu to porobię fotki, na razie auto całe w soli :confused4:

widzę Kamyk że też ładnie podciągnąłeś serię :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kusiło kusiło i wykusiło

a że gwarancja się właśnie skończyła i Witja miał termin, no to poszło

i teraz podobnie jak ty, z bananem na dziobie jeżdżę/latam *

* - niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos tam sie odpycha teraz to :wink4:

jasne - coś w stylu "mów mi teraz f-16, albo polski jaszczomb "

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos tam sie odpycha teraz to :wink4:

jasne - coś w stylu "mów mi teraz f-16, albo polski jaszczomb "

:tongue4:

:D dobre Kamyk :hi:

spoko - mów mi wuju .... :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiagi pewnie takie jak w AWX AVF w B6 :good:

nie duzy naklad kasy a geba sie cieszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...