Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AUDI Pracuje jak chce pomocy!!


mejlo88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem mam tego za gdy dodam dynamicznie gazu i wejdzie powyzej 3 tys silnik zaczyna trzepac zaraz jak by mial zgasnac, jesli powoli bede go wkrecal na obroty jest ok, dodam ze samochod ma ten objaw przy zimnym i cieplym silniku, w trakcie jazdy czy na postoju jest to samo... szybko wcisne gaz do dechy to powyzej 3 malo nie zgasnie. Jeszcze co zaobserwowalem to ze w momencie albo chwilke przed tym telepaniem slysze jakby dzwiek jak ja to mowie "otwieranego gazowanego napoju" czyli oglos cisnienia.

Robilem diagnostyke vagiem i nic.

Jedynie co mi sie nie podobalo to kat wtrysku wynosil 60 czy to dopuszczalny wynik i czy moze miec na to wplyw za wszelkie rady i pomysly dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt wtrysku 60 nie ma wpływu na Twoje problemy choc trzeba go wyregulowac. Skup sie na nieszczelnosciach w ukladzie dolotowym - tak na początek. Sprawdz wszystkie opaski + węże + intercooler - > usuń psss i wtedy napisz co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a osoba zmieniała hydrosztosy?? jest to efekt zmeczonych zawieszajacych sie hydrosztosów-szklanek zaworowych.

na jakim oleju kolega jeździ?? castrol ,mobil,bp, elf, lotos...??

jestem przekonany w 10000% ze to hydrosztosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mobilu polsyntetyk 10w40 juz jedna osoba wspomiala mi o nich bo dosyc twardo mi chodzi.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:15_________________________________________________W sumie mam nalatane 367000km takze szklanki przydaloby sie wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...