Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG 208.1 -Inspekcja


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

w miom nie można z deski bo 95, ale u ciebie powinno pójść, próbowałeś?? jak nie pójdzie to masz procedure z adresami w vag, ja kasowałem za pomocą Vag Com 3011 i poszło, oczywiście troche wiecej podciągnełem co by za szybko nie wyskoczyło, daj znać

inspekcja za pomoca Vag Com:

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

1995-1997 (i część 1998):

kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km)

kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24)

kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36)

“In-1 Service” pojawia się po przebyciu odpowiedniej odległości lub po czasie w zależności co upłynie pierwsze.

Kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata)

1998 i nowsze:

kanał 02 – wartość 0 kasuje wskazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie tego skasowac z "deski rozdzielczej"?

Z tego co pamiętam to z deski da się kasować dopiero od 98r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark79 cos jest nie tak, własnie wróciłem z samochodu i niestety nie udało mi sie skasować Ins-1 Vagiem, coś muszę robić nie tak, ale co??? Podłączyłem VAG-a zrobiłem test kompatybilności, wyszedł Ok. Wszedłem w 17 Wskażniki, potem 10 Adaptacja, wybrałem 06 wpisałem 24 zatwierdziłem, zamknąłem program. Wyłaczyłem zapłon, właczyłem i niestety dalej wyswietla mi sie In I. Powiedz mi co robie nie tak. Próbowałem jeszcze raz przyciskami z deski, również nic. :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam po wpisywaniu wartości miesiecy daj test i zobacz czy sie przyjmie ta wartość, jak nie to próbuj z innymi wartościami, u mnie sie udało wiec u ciebie powino też, a z deski to chyba raczej nie da rady, daj znac jak poszło , a i zobacz wszystkie kanały od 05 do 07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie pamiętam dokładnie ale tam było okienko do wpisywania wartości i obok powiniem byc przycik TEST i po naciśniecu albo zatwierdzał albo nie, ale do Insp-1 masz dwa okienka 06 i 07 czas i dystans, wpisz nowe wartości w obydwóch kanałch i w tedy zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam a4 dopiero od stycznie i wszystko dopiero poznaję (ze Szwajcarii). U mnie jest In-I. Czy muszę to skasować? a jeżeli nie skasuje to czy coś sie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tez kolejna informacja o przegladzie.Mnie to juz denerwuje od roku ale nie mam gdzie podpiac kompa i tak sobie jezdze dobrze ze to szybko gasnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tez kolejna informacja o przegladzie.Mnie to juz denerwuje od roku ale nie mam gdzie podpiac kompa i tak sobie jezdze dobrze ze to szybko gasnie :D

Jak chcesz to moge Ci pomoc zrobić sobie interfejs i sofcik podesłac i będziesz sobie kasował kiedy chcesz ;)

Mam jeszcze pytanko:

- oil to wiadomo --> wymiana oleju

- in-1 --> jakiś przegląd? jaki?

- in-2 --> jakiś przegląd? jaki?

Muszę zmienić olej i będę to robił na dniach jak się załatwi olej sam ;)

Tak więc nie chce narazie kasować inspekcji.

Sytuacja wygladała tak, że najpierw zapalał się oil teraz już się nie zapala ale jest in-1.

Wie ktoś za co są odpowiedzialne poszczególne przeglądy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko:

- oil to wiadomo --> wymiana oleju

- in-1 --> jakiś przegląd? jaki?

- in-2 --> jakiś przegląd? jaki?

kontrolka OEL zapala się co 15 tyś kilomtrów

in 1 co 30 tyś mały przeglad

in 2 co 60 tyś duzy przeglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...