Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

gwerty dalej zajmuje sie przerobka lamp ?? Bo nie mam z nim kontatku zadnego a chcialem lampy przerobic bo nie swiecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dalej się tym zajmuje, wejdź w jego profil, znajdź jego post i pod postem w podpisie masz nr tel do niego, musisz dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden bix mi nie przelacza na długie. Co sprawdzić jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie. Napisalem do gwerty ale widze ze dawno sie logowal i mi raczej szybko nie odpisze. Mam od niego lampy i nie moge ogarnac dziennych. Swieca po przekreceniu do zaplonu i na zapalonym silniku ale po wlaczeniu pozycji nie gasną. Moze ktos napisac jak to ma byc podpiete do przekaznika? u mnie do zacisku 85 idzie masa, do 87 przewod od postojowek, do 30 zapłon czyli zacisk srubowy spod skrzynki bezpiecznikow, do 87a 2przewody idace do zarowek dziennych do lamp. Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny? a co z masa, ma byc do 85 tak jak mam ?

miales racje teraz dziala dziek :) jeszcze jedna sprawa jakie macie przetwornice i zarniki? ja mam hidowe i powiem ze szalu nie ma. krotkie mam deko lepsze niz mialem na xenonie w angels eye a dlugie tez nie sa az takie dobre. wina przetwornic i palnikow czy moze soczewki?

Edytowane przez krzyzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestes pewny? a co z masa, ma byc do 85 tak jak mam ?

Tak,

ale już widzę, że przetestowałeś, fajnie że działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odbłysniki do wymiany :( sprobuje moze jeszcze wymienic te przetwornice ale nikt nie narzekal ze na hidowych kiepsko mu swieca mijania. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna hidowa przetwornica nie zasili zarnika tak jak oryginalna. A ja polecam koito pod d2s najlepsze zestawienie jakie miałem. Odpowiadając na twoje pytanie. Tak powodem kiepskiego światła może być hidowa przetwornica.

Lepiej już użyć chińskich zarnikow ale z dobrą przetwornica. I wtedy to świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna hidowa przetwornica nie zasili zarnika tak jak oryginalna. A ja polecam koito pod d2s najlepsze zestawienie jakie miałem. Odpowiadając na twoje pytanie. Tak powodem kiepskiego światła może być hidowa przetwornica.

Lepiej już użyć chińskich zarnikow ale z dobrą przetwornica. I wtedy to świeci.

gdzie takie dostać? masz może na handel takie przetworki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poslucham sie Ciebie i wymienie na takie ale to za jakis czas bo widze ze troche kosztuja. Dzieki za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie/link z allegro do tych pinów, które są do instalacji świateł dziennych? Chodzi o te, które wkładamy w dekielek lampy i we wtyczke, męski+żeński. Pilna sprawa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poslucham sie Ciebie i wymienie na takie ale to za jakis czas bo widze ze troche kosztuja. Dzieki za pomoc :wink:

Ten model przetwornicy szedł np w Avensis, i renault velsatis. Tylko kup te srebrne na d2s bo te mniejsze kwadratowe czarne są na d4s.

Żadna hidowa przetwornica nie zasili zarnika tak jak oryginalna. A ja polecam koito pod d2s najlepsze zestawienie jakie miałem. Odpowiadając na twoje pytanie. Tak powodem kiepskiego światła może być hidowa przetwornica.

Lepiej już użyć chińskich zarnikow ale z dobrą przetwornica. I wtedy to świeci.

gdzie takie dostać? masz może na handel takie przetworki?
W sumie mam jeden komplet ale leży rezerwowo. Szukaj na allegro około 120 - 150zl szt. Trafiają się też droższe to wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to poslucham sie Ciebie i wymienie na takie ale to za jakis czas bo widze ze troche kosztuja. Dzieki za pomoc :wink:

Ten model przetwornicy szedł np w Avensis, i renault velsatis. Tylko kup te srebrne na d2s bo te mniejsze kwadratowe czarne są na d4s.

a czy one podchdza bez przerobki do lamp valeo? chodzi mi czy pasuja w te miejsca pod lampa co sie montuje przetwornice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma tak ze zawsze wszystko pasuje od innego auta bez żadnej przerobki. Ale trzeba sobie zadać pytanie czy chcesz mieć dobre przetwornice i trochę pokombinować żeby je dopasować czy płacić sporo większe pieniądze za oryginalne valeo i mieć jak oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy soczewka z bmw 3 f30 podejdzie do b5 ? Z tego co slyszalem tam jest zarnik d1s ja mam d2s czy zarnik d2s da rade tam wpasowac to jest takie mocowanie: 18363112351239465731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...