Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze zero rozeznania w temacie. Do tej soczewki pasuje każdy zarnik. D1 i d2 mają takie same mocowania. A czym się różnią to poszukaj w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam pytanie, czym rzeźbić większy otwór na soczewkę żeby to równo wyszło? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownalem papierem sciernym zawinietym na butelke szklaną o średnicy niewiele mniejszej niż sam otwor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiększałem kamieniem szlifierskim na wiertarce i jeździłem cały czas w kółko ;)

Edytowane przez fanthomas18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez robilem tak jak kolego wyzej i jest dobrze. A powiedzcie mi od czego projektory zalozyc ktore beda najlepiej swiecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym powiększaniu otworów wzorowałem się na takiej samej odległości od tych kropek co są wokół otworu na soczewkę :) Chyba najszybsza i najprostsza metoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio, masz graty do samopoziomu do B5? Ile za komplet, tj. czujniki, sterownik i wiązka? Może być i bez wiązki. sorry za ot :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak te soczewki pasuja do lamp A6 C5 ? Masz moze takie?

Do c5 tez wejdą. To są o tyle fajne soczewki ze nie są długie i prawie wszędzie wejdą. Na chwile obecna nie mam ale mogę załatwić.

bidzio, masz graty do samopoziomu do B5? Ile za komplet, tj. czujniki, sterownik i wiązka? Może być i bez wiązki. sorry za ot :facepalm:

Kompletnego napewno nie będę miał. Mam sterownik z kostka, czujnik chyba i jakies mocowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy malowaniu lamp chcialbym pomalowac odblysnik kierunku i zostawic ori oslonke zarowki nie malowana i mam pytanie czy w takiej konfiguracji bedzie widac dobrze kierunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy malowaniu lamp chcialbym pomalowac odblysnik kierunku i zostawic ori oslonke zarowki nie malowana i mam pytanie czy w takiej konfiguracji bedzie widac dobrze kierunek ?

W słoneczny dzień słabo to widać, więc nie polecam.

Ale już z rok tak mam i nikt się nie czepiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie mało zdjęć gotowych lamp w tym temacie. Niech ktoś się pochwali, najlepiej czarnymi bixami :decayed: Na większości zdjęć jakie widziałem te czarne bixy wyglądają jakoś strasznie matowo, jakby klosz wymagał polerki, przydały by się jakieś porządne zdjęcia.

Zastanawiam się jak by wyglądał czarny bix na czarnym aucie, nie będzie się za bardzo zlewało?

Ktoś robił u siebie czerwone podświetlenie soczewki jak tutaj:

?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mnóstwo czarnych aut z czarnym bixem na forum. Jak wnętrze lampy czarne to bardziej widać dziurki na lampie, naturalna sprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...