Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jest w stanie odpisać na mój post #1512 ?

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie bixa z Q7 i zastanawiam się nad zmianą na intemo hella 3
Warto zmieniać? I kolejne pytanie - szpilki mocujące w intemo ma w tych samych miejscach co ta z Q7, czy jednak trzeba mocowanie robić od nowa?
 
Wysłane z OP3T
 
 
 

Warto iść w hella 3 czy intemo.
Inny jest rozstaw otworów montażowych


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko ,zwięźle i rzeczowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaką polecacie żarówkę LED DRL w miejsce długich? Na pewno różne były testowane i jest jakaś najpopularniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dliwski napisał:

Koledzy, jaką polecacie żarówkę LED DRL w miejsce długich? Na pewno różne były testowane i jest jakaś najpopularniejsza

Kupiłem takie i na nich jeżdżę jako dzienne,  dają radę jak na razie ;)

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-H7-High-Power-LED-Light-for-Samsung-5630-Chip-33-SMD-Fog-Light-Headlight-Driving/32717610774.html?spm=2114.13010608.0.0.vQKGNe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, opti napisał:

Tez mam takie juz ponad rok smigaja.jedna czasem robi sobie disco ale to rzadko.

W zapasie czekaja h7 120

https://www.google.pl/search?q=led+h7&client=ms-android-samsung&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjCqMTRnIbUAhWJalAKHZW3BvcQ_AUICSgB&biw=320&bih=452#imgrc=LEZU2xjipDnFRM: te polecam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje kupic modul, ktory z dlugich (h7) robi dzienne na -30%. Uzywam od okolo roku i sprawdza sie bardzo dobrze. Przynajmniej jak sie mrugnie dlugimi to macie bixa + normalna h7 swiecaca na 100%, a nie leda ktory ledwo swieci.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Radekst napisał:

A ja proponuje kupic modul, ktory z dlugich (h7) robi dzienne na -30%. Uzywam od okolo roku i sprawdza sie bardzo dobrze. Przynajmniej jak sie mrugnie dlugimi to macie bixa + normalna h7 swiecaca na 100%, a nie leda ktory ledwo swieci.

Ty na powaznie?????

Mialem modul jest ok ale daje zolta zrypana barwe..

Jak led swieci gorzej w drl od tych 30% drogowych swiatel to chyba nie widziales co potrafia takie 120 ledziki.

Wrzuc prosze fote swojego drl a ja wrzuce fote mojego starego parcha i porownamy:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytac ze zrozumieniem...?

Na DLUGICH h7 mocniej swieci (dalej) od tych chinskich ledzikow.

Jak twoim zdaniem modul daje zolta poswiate to nie mamy o czym rozmawiac. Zarowka jest odpowiedzialna za barwe a nie modul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radekst napisał:

Potrafisz czytac ze zrozumieniem...?

Na DLUGICH h7 mocniej swieci (dalej) od tych chinskich ledzikow.

Jak twoim zdaniem modul daje zolta poswiate to nie mamy o czym rozmawiac. Zarowka jest odpowiedzialna za barwe a nie modul.

Nom potrafie:kox:

Chyba nie do konca rozumiesz ze drl w postaci led nie zapali sie jak zapodasz dlugie swiatla..

Takze drl w postaci led dziala ino jako drl.(to trzeba by jakos podkreslic...)

Co do modulu dobrze wiesz ze chodzilo mi o zarowke a slowo modul uzylem ogolnikowo.

Wiem jak to dziala bo to mialem...

Ale fakt bedziesz mi wpajal ze 30% swiatla z jakis zarowek co iudaja swiatlo dzienne bedzie lepiej swiecic a jezeli normalny 100 % led.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety nie mam fot  jak siedzial modul.

Zarowka ta co kolega wyzej polecal,klosze brudne i zmatowiale.

 

5bf3130917d5f879med.jpg

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wesz82 napisał:

Nom potrafie:kox:

 

Ale fakt bedziesz mi wpajal ze 30% swiatla z jakis zarowek co iudaja swiatlo dzienne bedzie lepiej swiecic a jezeli normalny 100 % led.

 

Jak widac nie :grin:

I tym optymistycznym akcentem koncze rozmowe ze sciana, nie bede 3 raz powtarzac tego samego skoro masz problem z przyswojeniem 1 prostego zdania :)

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Kolega zapytal o najlepsze zarowki do drl tak???

Malo tego ten sam kolega zapytal o LEDOWEEEEE zarowki tak???

Po pierwsze wyskoczyles z jakims modulem twierdzac ze lepiej swieci on od zarowki led na swiatlach dlugich tak??

To ja staram sie Tobie kolego wytlumaczyc ze masz racje no bo jak niby ma swiecic cos lepiej skoro nie swieci w ogole....:huh::wink::wink:

Malo tego bo u siebie mam mozliwosc wsadzenia drl i zwyklej zarowki balonowej.A zeby nie dac Tobie pretekstu do nastepnego bezsensownego komentarza napisze ze albo mam drl albo tak jak seria zwykly balon w h7...

Jezeli chcesz mi wmowic ze modul bedzie dawal ladniejsze swiatlo do DRL-ow to prosze wrzuc foty a koledzy ocenia:wink:

Gdybym jeszcze nie mial modulu to bym Ci jakos specjalnie nie staram sie tego udowodnic ale nie lubie jak ktos mi wsadza cos w zadek i mowi ze tak jest zajebis.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu święty co tu się wyrabia...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za mało hejtu to jeszcze mnie tutaj nie było. Nie, no spoko. Niech sobie każdy wsadza co chce i gdzie chce. Zasada jest prosta. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Spałem z 4h, od 4 na nogach, więc siły nie mam, ale ja z inną sprawą.

 

Był wzorzec blachy tylnej od czujnika poziomowania, ale nie było przedniej. Ktoś odrysowywał? Wsadzał inny, np. z passata?

 

Kurcza, nie ten temat. Miało być z samopoziomie dynamicznym.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawnie ustawić lampę po zmianie soczewki. Czy wkładając w obudowę lampy odbłyśnik ze zmienionym projektorem powinienem śruby regulacyjne skręcić do samego końca, czy ustawić mniej więcej po środku. To samo tyczy się silniczka ustawiania lamp. Ile plastikowej śruby powinienem wkręcić w silniczek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1sze pytanie:

Jedz na stacje diagnostyczna zaplacisz 10zl i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozległym skrócie.

Pierwej. W samej obudowie lampy masz 4 punkty zaczepienia z czego 1 jest regulowana a 2 umożliwiają pewien ruch, ale nie same sobą. Plastikowy sworzeń robi tylko za zawias, po drugiej stronie masz dużą śrubę plastikową, która też ma pewną ruchomość i za pomocą niej możesz dostosować "leżenie" lampy w karoserii. Górne śruby mają pewną ruchomość aby to dobre leżenie zastabilizować. Pewnie ich nawet nie będziesz ruszać, ale warto o tym wspomnieć.

Wtórej. Jak już masz dobrze spasowaną lampę w karoserii to te dwie śruby regulacyjne ustawiasz tak aby odcięcie było zgodnie ze sztuką.  Gdzie je dać? No najlepiej w połowie aby mieć w obie strony możliwość ruchu. Możesz sam, możesz na stacji. One oczywiście regulują pochył a że są dwie na skraju to też umożliwiają ustawienie lekkiego skrętu. Co do silniczka to sam się chętnie dowiem bo nie bawiłem się nim, zostawiałem jak jest i nie wiem, ale pewnie zasada taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko i wyłącznie o ustawienie odbłyśnika  w obudowie lampy, więc dwie plastikowe białe śruby i silniczek do regulacji.  To że trzeba będzie na stację diagnostyczną jechać wiem, ale chodzi mi o ustawienie zanim skleję lampy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...