Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w dwóch metalowych w W-wie i d*pa blada, nie mają takich co by pasowały przynajmniej na oko, z lampą do nich nie wejdę też żeby wkręcić na próbę dlatego potrzebuję info jaka dokładnie śruba mi potrzebna 

W bricomarsche sa pakowane po 6szt, w obi chyba na metry gwint mozna kupic kazdy rozmiar ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2017 o 20:58, wesz82 napisał:

Daj linka dla potomnych:wink:

drl masz zrobione na zwykłym przekaźniku czy jakimś układzie typu 30%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie puszczone ze stacyjki na żarówkę LED - dwa kabelki bez żadnych układów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daje po oczach? ja u siebie zmontowałem na układzie 30% , na zdjęciu niby ok ale w słoneczny dzień jest za słabe

 

DRL_zpsj1ml4tkk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem trochę daje po oczach, ale nikt mi nie migał długimi jeszcze, a dużo jeżdżę, więc musi być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie beda mrugac bo ich to nie razi.

Mimo mocnego swiatla i tak jest to niczym w porownaniu do pelnego zasiegu h7:wink:

Dliwski to masz na osobny wlacznik czy jak???

Ja mam na 2 przekaznikach zwierno rozwiernych.

Jeszcze kiedys jak znajde chwile to wyl postoje w trakcie wlaczenie drogowych i tak juz zostanie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mam na on/off ale tez będę robił na dwa przekaźniki żeby drl było po odpaleniu a po włączeniu pozycji/mijania żeby drl się wyłączyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj zasilanie przekaźnika z alternatora.
DRL zaświeci wtedy dopiero po odpaleniu silnika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze fotke porownania projektora biledowego np z projektorem AL z B8 ? Upchnie sie to jakos do lampy bixenonowej lub zwyklej z B6 ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pare pytań. Jest moze ktos z łodzkiego/ wlkp go.  Ktoś kto ogarnia przeróbke lamp ze zwykłych ht valeo soczewka na coś lepszego. DOajde zaplace najlepiej na miejscu. ALbo ktos kto w niedługim czasie mi to jak bym wysłał całe lampy. Chyba ze ktos moze ma na sprzedaż całe lampy. Zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wiecej, konkretniej na ten temat? Do czego sie mieszcza? Do zwyklej lampy czy do bixa ? Jakies fotki/porownania masz ? Swieci to w ogole lepiej niz bixenon Intemo lub B8 fl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie mocowania Bi-Halogena od Hella Classic i Bi-Xenona Hella Intemo. Czy te soczewki pasują w oryginalne mocowania po demontażu starej soczewki?

 

OK. Już wiem jak z montażem, ma ktoś może fotkę jak to wygląda po zamontowaniu, żeby mieć jakiś punkt odniesienia? Może być na PW.

Edytowane przez tomczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie mocowania Bi-Halogena od Hella Classic i Bi-Xenona Hella Intemo. Czy te soczewki pasują w oryginalne mocowania po demontażu starej soczewki?
 
OK. Już wiem jak z montażem, ma ktoś może fotkę jak to wygląda po zamontowaniu, żeby mieć jakiś punkt odniesienia? Może być na PW.

A przejdz do 1 postu i tam sa zdjecia o akurat widac od tylu jak jest mocowana, co prawda to chyba hella clasic ale od hella 3 i intemo sposob mocowania sie prawie nie rozni ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie błąd żarówki ale wystarczy założyć rezystor lub wyłączyć kontrole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...