Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, opti napisał:

Możesz kupić graty z a6 c5 są takie same, są z przedlifta i polifta sam kiedyś kupiłem ori graty z a6 c5 i wszystko śmiga jak w oryginale, a zawsze trochę taniej można kupić ;) popytaj na aukcjach sprzedających na części a6, zaślepki i spryskiwacze ori można zrobić w jeden dzień na spokojnie razem z wycięciem i kompletnym montażem ;)

 

Mniej więcej ile płaciłes?  Chodzi mi tak orientacyjnie.  I to tak samo idzie jak wyżej kolega dodał postać jak robią spryski ? Masz może zdjęcie jak u ciebie wygląda? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się może ile taki zestaw kosztuje? Albo czy ktoś robi coś takiego? Czy może kupić cały zderzak w kolorze? Kto poradzi trochę? Bo kupiłem sobie cały xen i nie chciał bym jakiś głupich problemów
A samopoziomowanie masz? Bo widz ze może być problem na stacji diagnostycznej ze zobaczy ze masz xenon a brak samopoziomowania. Kiedyś były kompletne zestawy nowe z różnych aut w granicach 200zl. Sam mam w passacie zamontowane spryskiwacze z Octavii 2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się może ile taki zestaw kosztuje? Albo czy ktoś robi coś takiego? Czy może kupić cały zderzak w kolorze? Kto poradzi trochę? Bo kupiłem sobie cały xen i nie chciał bym jakiś głupich problemów
A samopoziomowanie masz? Bo widz ze może być problem na stacji diagnostycznej ze zobaczy ze masz xenon a brak samopoziomowania. Kiedyś były kompletne zestawy nowe z różnych aut w granicach 200zl. Sam mam w passacie zamontowane spryskiwacze z Octavii 2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bidzio1 napisał:

A samopoziomowanie masz? Bo widz ze może być problem na stacji diagnostycznej ze zobaczy ze masz xenon a brak samopoziomowania. Kiedyś były kompletne zestawy nowe z różnych aut w granicach 200zl. Sam mam w passacie zamontowane spryskiwacze z Octavii 2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie nie mam. Wcześniej auto było na zwykłej soczewce h7 teraz kupiłem całe lampy xenon.  I chciałbym coś zrobić żeby się nie czepiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samopoziom odpuściłem bo mój diagnosta jest tak ogarnięty, ze mi ustawiał światła na dziennych w długich :)

Jak podjechał maszynką i zaświeciły do środka to zrobił głupią minę hehe.

Powiedziałem włącz światła, a on ze przecież są :)

Jeżdżę tak rok i nikt mi jeszcze nie mrugnął, co nie znaczy ze nie zrobię

Edytowane przez NervaR
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, NervaR napisał:

Ja samopoziom odpuściłem bo mój diagnosta jest tak ogarnięty, ze mi ustawiał światła na dziennych w długich :)

Jak podjechał maszynką i zaświeciły do środka to zrobił głupią minę hehe.

Powiedziałem włącz światła, a on ze przecież są :)

Jeżdżę tak rok i nikt mi jeszcze nie mrugnął, co nie znaczy ze nie zrobię

Mam rozumiem masz też xenon a spryski?  Jak się dobrze lampy ustawi to nie będzie źle. Mi by się jeszcze spryski przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wszystko oprócz poziomu.

Spryski kupiłem na tej aukcji :

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6921594810.html

Jak nie masz 2 lewych rąk i masz trochę zdolności manualnych, spokojnie ogarniesz

Tu masz temat, wszystko opisane :

https://portal.a4-klub.pl/a4-b5-montaz-ukladu-spryskiwaczy-reflektorow/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, NervaR napisał:

Tak mam wszystko oprócz poziomu.

Spryski kupiłem na tej aukcji :

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6921594810.html

Jak nie masz 2 lewych rąk i masz trochę zdolności manualnych, spokojnie ogarniesz

Tu masz temat, wszystko opisane :

https://portal.a4-klub.pl/a4-b5-montaz-ukladu-spryskiwaczy-reflektorow/

 

Pokaż zjecie jak u Ciebie zrobione. Niby wszystko ładnie zrobione. Ale nie wiem czy dam radę. Trochę roboty jest a nie chciałbym zniszczyć zderzaka. Ale znowu jak dać z 700 zł za zderzak to daj spokoju. Skąd jesteś? Nie chciałbyś się podjąć tego z jakąś moja pomocą?:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie czujesz na siłach daj sobie spokój. Mimo ze jest podane na tacy jak to zrobić, nie jest to łatwe.. Zaślepki trzeba malować, a na koniec elektryka :)

Na alledrogo od 500 można wyrwać kompletny zderzak do malowania.

A tak poza tym jest do tego osobny temat w tym dziale.

https://a4-klub.pl/topic/195725-montaż-układu-spryskiwaczy-reflektorów/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NervaR napisał:

Jak się nie czujesz na siłach daj sobie spokój. Mimo ze jest podane na tacy jak to zrobić, nie jest to łatwe.. Zaślepki trzeba malować, a na koniec elektryka :)

Na alledrogo od 500 można wyrwać kompletny zderzak do malowania.

A tak poza tym jest do tego osobny temat w tym dziale.

https://a4-klub.pl/topic/195725-montaż-układu-spryskiwaczy-reflektorów/

A nie zajmuje się tu ktoś tym?  Najlepiej w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeslona soczewki jest w drugą strone, nie ktore lampy maja mozliwosc przestawienia przeslony, lub po wyjeciu soczewki mozna odwrocic przeslony na EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c6. Mam w planie kupić bix skrętny i wymienić soczewki na hella g3 albo intemo.

Edytowane przez dudas307
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c6. Mam w planie kupić bix skrętny i wymienić soczewki na hella g3 albo intemo.

?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie są żarówki w lampach xenon a4 b5 polift pozycja?  W6w?  Na pewno nie standard te co miałem wcześniej czyli w5w.  Ma ktoś coś ciekawego na sprzedaż albo gdzieś gdzie można kupić,  mówię o żarówkach pozycyjnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fafnasty napisał:

W xenonach postojówka to h6w

Dziękuję bardzo. A drugie pytanie poleca ktoś coś ciekawego albo ma ktoś na sprzedaż takie? Mam jeszcze pytanie odnośnie spryskiwaczy ale tych nie oryginalnych. Coś takiego

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6949618772.html?reco_id=de131056-9408-11e7-974c-246e96321ab8&ars_rule_id=201

Kto zakładał bo mam parę pytań ale najlepiej na pw żeby nie robić brudu niepotrzebnego.  Pozdrawiam: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem i skorzystałem z manuala na Forum.  Znajdz, przejrzyj co i jak tam się robi a na pewno stwierdzisz, że dasz radę :wink: największy dylemat to gdzie i jak zrobić otwór w zderzaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...