Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokladnie takie, tylko poszukaj taniej bo na hrf to drozyzna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 101 napraw 5 odc 8. (wczorajszy)

Mamy tam mały tutorial.

Niektórym przyda się by zrozumieć o co w tym biega.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymonb5 napisał:

Witam panowie jakiej srednicy szpilki uzywaliscie do montazu soczewek ? 4mm ? 6 mm ? proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam 

2x2:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chce zrobić tak. Manetka na 1 pozycje. Pali się Led w miejscu długich jako dzienne .

Manetka  pozycji 2 zapala się bix, gasną dzienne.

Ktoś pomoże? By nie było błędów na fisie. W sposób najprostszy tak jak opisałem. Niestety zdjęcia, schematy z tematu nie otwierają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie te małe zaroweczki ? Przepinam  to na długie h7  ? A zasilanie z długich na przesłone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich "małych żaróweczkach" piszesz. Jedyne co mi przychodzi na myśl to pozycje, ale nie. One na DRL nie świecą.

B5 ma ori DRL w drogowych w wypustach bodajże skandynawskich a co za tym idzie manetka musi i ma wyjście na DRL w pozycji 0. Reszta pozycji działa standardowo. Takie rozwiązanie przy montażu jakichś tam zewnętrznych DRL nie wymaga żadnych przekaźników chyba, że w ori instalacji, wtedy to są chyba nawet 2.

 

13981472296_afdfc47da1_o.jpg

14024588253_7b7885afc0_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kiciKic napisał:

Witajcie. Chce zrobić tak. Manetka na 1 pozycje. Pali się Led w miejscu długich jako dzienne .

Manetka  pozycji 2 zapala się bix, gasną dzienne.

Ktoś pomoże? By nie było błędów na fisie. W sposób najprostszy tak jak opisałem. Niestety zdjęcia, schematy z tematu nie otwierają się.

 

Ale manetka na 1 pozycji MUSI włączać POZYCJE czyli gasić DZIENNE a na 2 pozycji POZYCJE I MIJANIA! Robisz nielegal i jeszcze go pogłębiasz.

Powtórzę bo chyba nie rozumiesz albo źle liczysz. Manetka ma 3 pozycje zgodnie z instrukcją i zasadami.

Drogowych FIS nie zgłasza, więc nie ważne czy są czy nie. Jedynie mijania spalone pokażą się na FIS. Wyjście z manetki na drogowe muszą wyzwalać przysłonę a na pozycji 0 podłącz te ledy z pinu jaki wskazałem. EOT.

37479962424_c663453b84_o.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, najprościej na pozycji 2 pala się mijania/drogowe.

Chce zrobić dzienne czyli w miejscu drogowych daje jakiegos leda . I po zapaleniu auta, ew. inna pozycja manetki. 

Podajesz rozwiązanie, ale widzę na kostce przy manetce. Jest inne rozwiązanie ? 

Ew. opcja z tym przekaźnikiem i stykiem rozwiernym. Wiem tez, że są moduły.

 

Edytowane przez kiciKic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co tak kombinowac? kupujesz modul na allegro za pare zlotych, ktory po zaplonie w pozycji manetki 0 robi z dlugich swiatla swiecace na 30%, podpinasz i z bani, roboty na 5 minut. W momencie jak pchniesz manetke na pozycje 1 lub 2 to 'drl' sie automatycznie wylaczaja i wszystko dziala jak normalnie. Oczywiscie nawet jak masz manetke na pozycji 0 to mozesz również mrugnac dlugimi na 100% lub je zaswiecic.

mam tak od momentu jak wrzucilem bixa (okolo 1.5 roku) i dziala bez problemu.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć drl na ledach w miejscu długich to wystarczy zwykły przekaźnik rozwierny . Znajdujesz prąd po zapłonie, podłączasz i śmiga.ja tak mam kilka lat i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2017 o 08:54, bidzio1 napisał:

Pytam bo czasem coś by może się uszkodziło i poszło na części

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
 

Ma kolega jeszcze jakieś  zestawy hella 3? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...