Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Radek91 napisał:

Różnica między xenonem, a żarówką h7 jest od dawna znana. Także żadna nowość to co napisałeś. Włóż żarówkę h7 i daj porównanie (tylko trzeba trochę żarówkę podciąć żeby weszła).

Będzie różnica co do jakości soczewki wtedy ;)

Zrobiłem to w zasadzie dla siebie jako ciekawostkę. Jeżdżę na bixach  i ciągle sobie wmwialem, że świeci średnio. Dlatego na szybko zmierzylem luxometrem, ale wystarczyło odpalić h7 w Caddy by się zasmiac  pod nosem :) lampy które świecą lepiej od ori  h7 w B5 :)

Długich nawet nie sprawdzałem bo przepaść:D

Żarówki nie będę wkladal bo mam wiazke przerobiona. 

Także to tak w ramach ciekawostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do użytkownika bolek czy jakoś  tak. Wypowiadał się  wcześniej w postach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie jakieś dobre źródło projektorów? zamierzam zamienić ori na coś sprawniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam doradzi ktoś jak z głową ustawić soczewkę tak aby była w poziomie?   W moim przypadku temat tyczy się a6 c5 allroad z soczewkami Q7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystaj jako wzór ustawienie soczewki oryginalnej ale po 2 wkładanie do tych lamp tych soczewek valeo to słaby pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym czyścić ten chrom w środku, czym nie bym Noe czyscil to odchodzi, ściera się...  

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na such mikrofibra. Żadnych płynów to bardzo delikatne jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sucho to też według mnie średni pomysł, bo lampy nowe nie są i zawsze znajdzie się w nich troche kurzu, jakiegoś pyłku itd no i przetarcie mikrofibrą po tym rysuje chromy. Ja zawsze plukam to pod wodą, jak są brudne to myje gąbką dla dzieci, spłukuje i dopiero osuszam mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowalem sie z kolega z forum i nie zawsze chrom zejdzie, niby sa 2 wersje tego plastiku i z tej poprawionej nie schodzi chrom. Koszt wymiany tych plaskikow z chromem tez nie jest z kosmosu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałem mikrofibra za mocna trzec.  A kojak pod wodę trochę strach, bo zacieki,  kropki będą i będzie trzeba mocniej trzec.  Czy się mylę ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden strach, to jest dosyć śliska powierzchnia przez co woda zlatuje po tym jak po dobrze nawoskowanym aucie, więc po umyciu i opłukaniu zostanie tylko kilka kropelek wody, które bez problemu "zdejmiesz" przykładając ikrofibre, nawet bez wycierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś hella intemo mam na zbyciu kilka kompletów. Jak coś to PW [emoji6]

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KoJ@K napisał:

Żaden strach, to jest dosyć śliska powierzchnia przez co woda zlatuje po tym jak po dobrze nawoskowanym aucie, więc po umyciu i opłukaniu zostanie tylko kilka kropelek wody, które bez problemu "zdejmiesz" przykładając ikrofibre, nawet bez wycierania.

Dzieki ,to bedziemy probowac ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć od tego o jakich lampach mowa. Jaki model a4. W b5 te chromy czasami nawet po dotknięcie palcem lub wilgotna szmatką już się uszkadzaja Wb6 jest już to bardziej wytrzymałe i można to umyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje, ze tyylko bardzo delikatnie mikrofibra. Strasznie to delikutasne :D

 

ps. Fafnasty nie lezy tobie prawy odblusnik goly bez soczeewki w dobrym stanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...