Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nic takiego co zalozysz bez zadnych przerobek. Najmniej roboty to przy mini H1 6.0 bys mial, ale do tego musisz jeszcze miec przetwornice i zarniki, wiec w 3 stowkach nie ma szans sie zamknac.

Czy ktoś montował taki zestaw w lampach valeo w b5 ?

https://pl.aliexpress.com/item/DARMOWA-WYSY-KA-DLand-2-5-CAL-MINI-UKRY-BIKSENONOWE-PROJEKTOR-OBIEKTYWU-6-0-H1-H4/32677784311.html?spm=2114.56010608.4.2.FjH3O4

Jaka jakość takiej soczewki, bo 50zł za komplet hmmm....... ;) ?

Dużo rzeźby przy tym zestawie, w porównaniu do wstawiania soczewki np. z a6, q7 itp...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna jest wasza pomoc. Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda od pon nie za ciekawa duzo jeźdze deszcz pada szybko cimno sie robic . Potrzebuje zebyscie mi doradzili jakis zestaw dobry do 300 zł z wys . Ten zestaw xenona. Mam lampy valeo. Cos zeby podpiac i wszytsko pasowalo bez zadnych przerobek. Podajcie jakies dobre i zeby dawaly rade w nocy i na mokrrym asfalcie. Bo na h7 tych lampach to jest katastrofa ja nic a nic nie widze. Jak wlacze halogeny troche lepiej ale szalu nie ma. Ale nieraz jedzie debil i mruga ze go niby razi nie wiem co. Wiec jak by ktos był taki dobry i polacil cos fajnego, I moze jak by ktos dal foto jak to swieci. Wilkie dzieki

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

No jak nie ma jak na all jest tego pełno. Chodzi mi konkretnie o ten zestaw hid xenon h7 to tam jest cały zestaw. I zaczyna się od 70zł moje pytanie jaki był by dobry do moich lamp i jakie mocne światło najlepsze jest ile kelvinow.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie jak masz wypalone odbłyśniki to choćby założyć najdroższy zestaw hid czy ori xenona to i tak nie będzie git.

jak to się mówi Z WITKI BATA NIE UKRĘCISZ.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze masz racje. Ale ciezka sprawa z tym bixen. Bo nie mam nikogo tu w boblizu, a wysylac nie bede bo auto uzywam na codzien i nie mial bym zastepczego ;/ I lipa sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtyczkę do przetwornicy

Na alledrogo są przeważnie przetwornice bez wtyczek. Nie masz na sell przypadkiem przetwornic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo.

Ale słyszałem gdzieś przeczytałem że Denso nie są szczelne? Będę zakładał w miejscu ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenia przetwornicy rozumiem? Czy cała? Jak z kostkami?

Te będą odpowiednie mam nadzieję?

http://allegro.pl/przetwornica-przetwornice-denso-ksenon-xenon-i6537207911.html

Edytowane przez dawidoks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko kto by sie podjol przeróbki pod bixenon plus przetwornice do nich prosze o onfo


Ma ktos numer do qwertego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko jak wyżej,kto jeszcze tu ogarnie przeróbkę lampionów z h7 na bix ?

qwerty już jakiś czas nieaktywny :kwasny:

tel jaki miałem kiedyś do qwerty-ego 662-677 497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...