Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy robisz to co pokazywał paraf :mysli:

powiem szczerze ze nie wiem co pokazywał.

robie poprostu bixy zamiast czarnych mat, czerwone

aaa

Myślałem że ingerencja w barwe, Paraf zrobił po zgaszeniu silnika świecące na czerwono soczewki. Świecą do czasu zgaszenia oswietlenia we wnętrzu

Jest filmik na YT ale jest to prywatny filmik, wiec jeśli paraf sie odezwie to wrzuci linka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie wyglądają te czerwone, ciekawe jak w aucie będą się prezentowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy nie zrobić sobie takich "oczek" jak na filmiku ale świecących na zielono pod kolor auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oczka to 5 minut roboty wystarczy przy soczewce dać diodę i podpiąć pod nią zasilanie.

Wiem :) tylko nad kolorem się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście rozważał bym tylko dwie możliwości wyboru koloru albo czerwony pod ogólne podświetlenie wnętrza albo pod kolor nadwozia chodź skłaniał bym się do koloru czerwonego bo ciekawy efekt daje :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt ciekawy w nocy musi to grubo wygladac. Trzeba kabel ciągnąc az do kabiny czy pod maska można sie gdzieś podpiąć?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt ciekawy w nocy musi to grubo wygladac. Trzeba kabel ciągnąc az do kabiny czy pod maska można sie gdzieś podpiąć?? :mysli:

Zdaje się, że trzeba ciągnąć przewód do modułu komfortu - przynajmniej w opcji zapalania się diod razem z oświetleniem wnętrza i wygaszaniem razem z nim.

Ale efekt faktycznie fajny :good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie pod oświetlenie wnętrze chyba nie ma sensu,jak już to albo pod pozycje i ryzykowanie kontrola lub ciągniecie kabli do kabiny co zajmuje nie całe 20 min i dodatkowy dyskretny włącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie pod oświetlenie wnętrze chyba nie ma sensu,jak już to albo pod pozycje i ryzykowanie kontrola lub ciągniecie kabli do kabiny co zajmuje nie całe 20 min i dodatkowy dyskretny włącznik.

A dlaczego nie?

Wg mnie właśnie taka opcja jest dość praktyczna (na pewno praktyczniejsza niż opcja pod pozycje), a dodatkowy przycisk...

W sumie też można :-)

Z tym, że opcja pod moduł komfortu i oświetlenie wnętrza jest o tyle fajna, że jak otwierasz samochód z pilota to wtedy zapalają się diody w soczewce - coś a'la Leaving Home :-)

Co nie zmienia faktu, że można podpiąć to dwutorowo - zarówno pod moduł komfortu (pseud LH) jak również pod dodatkowy włącznik (bajer podczas postoju bez konieczności otwierania drzwi) :-)

I jeśli ja miałbym to zakładać to chyba właśnie taki patent bym wybrał :naughty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i2122303992.html

jak myślicie jaka jakość takiego zestawu?

do bixów by się przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre zestawy, wiele osób wyrezało sobie spryski właśnie na bazie tych zestawów, także sądze że warto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...