Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Radek ja też coś koło 60zeta płaciłem za gniazdko, ewentualnie podjedz do skody się spytać :wink:


http://allegro.pl/gniazdo-aux-5j0035475-fabia-ii-roomster-2009r-i6148607266.html

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek ja też coś koło 60zeta płaciłem za gniazdko, ewentualnie podjedz do skody się spytać :wink:

http://allegro.pl/gniazdo-aux-5j0035475-fabia-ii-roomster-2009r-i6148607266.html

:wink:

Dzięki wielkie już ją kupiłem :))

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wejście jest złączem AMI? Bo jak tak patrze na te te przejściówki z allego, to złącza wydają mi sie troche inne.

http://www.image-share.com/ijpg-3251-6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zamontowałem ale to cicho gra niestety, jak cos robi sie nieraz kolo domu i muzyke chce się włączyc to niestety muszę zwykłe radio albo karty Sb bo z AUX sie nie da niczego słuchac niestety :/ zwłaszcza mieszkajac przy drodze krajowej ;) niestety kiepskiej jakosci ten dodatek :(


Wszystko zamontowałem ale to cicho gra niestety, jak cos robi sie nieraz kolo domu i muzyke chce się włączyc to niestety muszę zwykłe radio albo karty Sb bo z AUX sie nie da niczego słuchac niestety :/ zwłaszcza mieszkajac przy drodze krajowej ;) niestety kiepskiej jakosci ten dodatek :(

Nikt nic nie wie na ten temat?


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale na RNSe kiepskiej jakości, bardzo cicho gra więc lipa :(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem sobie gadżet w postaci AUX'a do RNS-E, jeden problem jaki wystąpił to to, że obudowa z numerem 8E0 862 387 została wycofana z produkcji i nie ma możliwości jej zamówienia. Tak więc takie małe info dla osób które by chciały Auxa akurat w tym miejscu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem sobie zrobić tego auxa i mam problem z przekodowaniem rnse

a mianowicie pożyczyłem od kumpla kabel vag com obd2 i gdy podłącze go to wyskakuje komunikat że port ok wykryty, interfejs nie istnieje

kumpel mówi że ten kabel to jakiś chińczyk ale podłączał do paru aut i wszystko normalnie działa (do starszych aut rocznik 2000 max 2002), u mnie niestety nie 

a3 8p 2005r.

czy kabel z aukcji poniżej będzie współpracował? 

gość pisze że  AUDI wszystkie modele od 1988 do 2007 roku

http://allegro.pl/kabel-diagnostyczny-vag-com-vw-audi-skoda-seat-pro-i5202562401.html

znalazłem jeszcze inny, ten pewnie był by ok ale niestety za drogi dla mnie

http://allegro.pl/interfejs-vag-k-can-commander-audi-a5-a6-a7-a8-q3-i6756723004.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2017 o 23:12, Malinioo93 napisał:

Dorzuciłem sobie gadżet w postaci AUX'a do RNS-E, jeden problem jaki wystąpił to to, że obudowa z numerem 8E0 862 387 została wycofana z produkcji i nie ma możliwości jej zamówienia. Tak więc takie małe info dla osób które by chciały Auxa akurat w tym miejscu:(

Obudowa faktycznie nie jest już dostępna w ASO ale jak by ktoś był zainteresowany to mam na zbyciu 2 sztuki zupełnie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że dalej ja zamówisz przez Aso 

audi Classic plus przesyłka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z jakością przez tego auxa? Warto to zamontować czy już lepiej kupić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko zamontowane tylko na bluetooth i prawa strona gra mi dziwnie, dźwięk jest zniekształcony, a basu zero, lewa ok. Co tam mogłem zrobić źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko zamontowane tylko na bluetooth i prawa strona gra mi dziwnie, dźwięk jest zniekształcony, a basu zero, lewa ok. Co tam mogłem zrobić źle?

Sprawdź czy piny sa dobrze podpiete na kostce, mialem to samo i ktos przesunął piny w kostce o jedno miejsce

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w aso cały komplet potrzebny do aux'a i teraz pytanie: na kostkach nie ma oznaczonych numerów pinów i nie wiem jak podłączyć/wpiąć te trzy kable z pinami do kostek-od której strony na kostce jest pin nr 1 ?

Edytowane przez zelu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w aso cały komplet potrzebny do aux'a i teraz pytanie: na kostkach nie ma oznaczonych numerów pinów i nie wiem jak podłączyć/wpiąć te trzy kable z pinami do kostek-ma może ktoś jakieś foto gotowych wtyczek jak to powinno być powpinane?

W pierwszym poście jest wszystko

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam teraz piny i jest na 100% dobrze. Chyba ze kabelki za cienkie?

IMG_0570.JPG

Dalem odwrotnie masę i prawy głośnik i gra tak samo

 

dobra już działa :D

Edytowane przez czachapll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...