Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

to może wracając do tematu - gdzie i jak podłączyć wejście USB ???

Do AMI , ale to zadziała tylko z RNS-E mr2010.

Szperam w google i chyba nie da radę podłączyć wejście USB bezpośrednio do rns-e...

Chyba że Grzesiek wie o czymś :naughty:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Znalazłem ciekawą rzecz z bmw...

attachment.php?attachmentid=2007&stc=1&d=1308254055

attachment.php?attachmentid=2011&stc=1&d=1308254111

Wejście AUX i USB które można wykorzystać jako port zasilania np. do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na znanym portalu aukcyjnym czyli allegro. Kupowałem w ciemno, gdyż nie miałem potwierdzonej informacji że ruszy.

Taka ciekawostka , w AMI nie ma ograniczeń co do ilości znaków w nazwach utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel wpinasz bezpośrednio w RNSa? Bo z tego co widzę w exeo jest osobno stacja dokująca, coś jak zmieniarka CD w schowku.

Coś takiego kupiłeś?

134660720143082600_resized.jpg

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Cyba raczej coś takiego masz...

10623.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek z pierwszego zdjęcia służy do wyprowadzenia USB z AMI.

Jest też możliwość za pomocą innego kabelka podłączenie urządzeń typu Iphone, Ipod. Można także uzyskać wejście analogowe aux.

Na drugim zdjęciu jest przejściówka do podłączenia AMI do RNS-E.

Ja u siebie przejściówkę zrobiłem tylko na zasilaniu i CANie, czyli czterech przewodach z RNS-E

Ami instalujesz zamiast zmieniarki.

8_P0035785.jpg

W to złącze z przodu wpinasz kabelek z pierwszego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, czy AMI podejdzie pod Concerta 2 i będzie działać jako zwykła zmieniarka, czy tylko do RNS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak zainstaluje ori gniazdo AUX i puszcze przewody do RNSE to będę mógł z dokładanego wyjścia AUX odtwarzać utwory powyżej 100mb ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie, przecież AUX to analogowe wejście audio, nie ważne z czego puścisz utwór i ile będzie zajmował, podłączasz poprzez gniazdo jack i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ponoć RNSE nie może odtwarzać piosenek powyżej 100mb dlatego pytam czy na jacku pójdzie powyżej 100mb może ktoś testował :naughty: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na jacku pójdzie wszystko co włączysz, nie ważne ile zajmuje miejsca na nośniku cyfrowym -i tak idzie sygnał analogowy. Możesz puścić z mp3, telefonu, tableta ale również możesz puścić z kasety magnetofonowej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na jacku pójdzie wszystko co włączysz, nie ważne ile zajmuje miejsca na nośniku cyfrowym -i tak idzie sygnał analogowy. Możesz puścić z mp3, telefonu, tableta ale również możesz puścić z kasety magnetofonowej :decayed:

O to fajnie cieszy mnie to:naughty:

Dzięki Slawek za info:notworthy::notworthy::notworthy:

Muszę teraz zamówić ori graty do przeróbki na AUX i montaż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na jacku pójdzie wszystko co włączysz, nie ważne ile zajmuje miejsca na nośniku cyfrowym -i tak idzie sygnał analogowy. Możesz puścić z mp3, telefonu, tableta ale również możesz puścić z kasety magnetofonowej :decayed:

O to fajnie cieszy mnie to:naughty:

Dzięki Slawek za info:notworthy::notworthy::notworthy:

Muszę teraz zamówić ori graty do przeróbki na AUX i montaż :naughty:

ja tez zmowilem gotowca:wink:

a16955_kufatec_37898_aux_in_nachruest_set_audi_r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje mam już porobione wiązka ułożona wtyki powpinane tylko jest problem z kodowaniem wyjścia AUX byłem ostatnio u kilku mechaników w sprawie kodowania podłączali oni różne programy diagnostyczne

np : Dominator i walizka z wyświetlaczem:) I nie mogli się połączyć z Nawigacją:kwasny:

Moje pytanie czy to winna nieodpowiedniego programu Diagnostycznego jak tak to na jakim powinno pójść kodowanie ?

Dodam że mam 2 nawigacje ori fabrycznie między zegarami i sterowanie w tunelu środkowym plus dokładana 2 nawigacja RNS-E czy jest możliwość żeby się 2 nawigacje gryzły i w związku z tym brak połączenia oprogramowania z Nawigacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprędzej wina używanego programu i kabla. Choć słyszałem że jak ktoś montował RNS-E to nawigację w zegarach jakoś rozłączał (nie miałem takiej więc nie podpowiem).

Ale z RNS-E można się łączyć przez 37-Nawigacja lub 56-Radio, najlepiej robić to VCDSem -inne mają problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś z woj. Zachodniopomorskiego kto posiada program z kablem do VCDSa lub potrafi zakodować wyjście AUX dla RNS-E prosił bym o pomoc bo magicy w mojej okolicy nie mają takiego programu jak VCDS :kwasny:

Jak ktoś mógł by mi pomóc to proszę pisać na pw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos jak ten temat z auxem ma sie BNSa?

Jak dobrze pamiętam to też da radę podłaczyc bo Bns-e ma kodowanie pod AUX-a, musisz gniazdo podłaczyc tak same piny jak Concercie, czyli masa, prawy sygnał od CD i lewy + kodowanie i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...