Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ośka mnie ogranicza... 260ps powinno wystarczyć ;)

po co ci to...i tak zawsze bedzie ktos szybszy.

Taniej Cie wyjdzie zakup eski no chyba ze moce ze styropianu i trytytki chcesz zrobic tak jak wiekszosc ludzi....

Ile kosztuje taki zestaw, że taniej "eska" ? FMIC , wtryski, DP i mod ? Łączny koszt ile wyjdzie ? Sam będę się przymierzał do tego zestawu , jak tylko ogarnę zakup mieszkania i LPG lepsze zamontuje. Celuje maks w 190-200. Nie chce płakać jak deszcz spadnie i turbo wymieniać jak to całe jest . Głównie chciałbym bardziej czuć kopa. Auto się zbiera, ale całe życie ropniakami jeździłem i brakuje mi tego "ciągu" , masażu pleców :) Ogólnie odczuwalna jest różnica między 163 (o ile tyle jeszcze jest ;) , a tymi 190-200 ?

Ja od dwóch tygodni zażywam masażu pleców. Przy takim setupie mój BFB wykręcił 324 NM i 212 KM. Zamiast FMIC polecam dołożyć prawy IC z BEX-a (wyjdzie sporo taniej). Różnica w porównaniu do serii kolosalna, auto jakby pół tony mniej ważyło. Na trasie praktycznie wyprzedzam bez redukcji na 5 biegu. Mam ośkę i uważam że więcej mi nie trzeba po cywilnych drogach. Na 3 biegu potrafi zerwać trakcję. Jak chcesz wiedzieć więcej to priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wam takie moce masują plecy to ja jestem wybredny i to bardzo bo u mnie slabo masuje

Edytowane przez krzysiekvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam takie moce masują plecy to ja jestem wybredny i to bardzo bo u mnie slabo masuje

Kwestia czym wcześniej jeździłeś też ma znaczenie. Przesiądź się do Seicento, pojeździj z tydzień i wróć do swojego to będzie Ci się wydawało że masz pocisk. Do każdej mocy idzie się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie montował ktoś kiedyś te turbo F21 :

http://www.frankenturbo.com/new/F21L.html

jest sens oraz rzeczywiście są tak wydajne jak na 1 stronie jest napisane czy "nasze Polskie" hybrydy bardziej opłacalne

bo jeszcze te cudo wchodzi w grę GT2X :

http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=tp&Product_Code=ATP-VVW-150&Category_Code=VVWTK

Auto ma być na miasto codzienna jazda ,zależy właścicielowi żeby szybko turbo wstawało

którą opcje byście wybrali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie koleś ma f21 z większym wirnikiem cnc ale jeszcze nie wystrojone więc nie wiem co jest do zrobienia,na ori f21 podobno poprzedni właściciel zrobił około 270KM,więc teraz okolice 300 powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Krzysiek i poco te twoje mody jeśli 212KM masuje dobrze plecy A tobie 400 sie nudzi, idziesz w zła stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie montował ktoś kiedyś te turbo F21 :

http://www.frankenturbo.com/new/F21L.html

jest sens oraz rzeczywiście są tak wydajne jak na 1 stronie jest napisane czy "nasze Polskie" hybrydy bardziej opłacalne

bo jeszcze te cudo wchodzi w grę GT2X :

http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=tp&Product_Code=ATP-VVW-150&Category_Code=VVWTK

Auto ma być na miasto codzienna jazda ,zależy właścicielowi żeby szybko turbo wstawało

którą opcje byście wybrali ??

Te turbosprężarki były fajne 10 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masuje każdy przyrost mocy ale to masowanie szybko jakoś staje się niewyczuwalne :) jakaś magia :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobił w s4 2.7bt 420+ i 600nm+ będziemy filmik robić z jazdy jak. Przesiadek się do swojego całkiem przestanie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy da się wstawić do Avj komputer silnika od bfb albo bex bez przeróbek? Musze zmienić komputer bo nie mogę przekodować mojego a parę koni by się przydało. I jak mam quattro to po zmianie na manual i czy sterownik musi być of quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w swoim b7 z pompa paliwa. Ma ktoś dojścia do serwusu Żeby to jakoś taniej kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje w dobrym stanie 150 w dziale sprzedam :). Lambda okolice zera do odcinki była jak miałem 230 koni więc git ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie widziałem tego autka :) to w b7 inna pompa niż w b6?

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od s4 b6 kupiłem za 150 zeta więc jak poczekasz to napewno coś znajdziesz ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...