Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

napowietrzanie spalin to chodzi o tą suszarkę która się włącza przy rozruchu zimnego silnika? bo taką mam a silnik umieszczony poprzecznie.

A po czym poznam czy głowica ma wąskie kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na oko, znajdz sobie dwie foty obydwu typow i bedziesz mniej wiecej to widzial po stronie ssacej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam trzeba zrobić mechanicznie zeby to wpasować? cos tam czytalem ze niby dolotowy ma być przerobiony ale wtedy niby wtryski nie pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz się więcej od k64, sporo tego sprzedał i ma sprawdzonego chinczyka

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszał ktoś o korbach firmy MPX ? pełna nazwa to ,Max speeding rods są coś warte ?

Edytowane przez hopek03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do b5 1,8T AEB szukam wtryskow większych. Kupiłem jedne, ale trzeba listwe skrócić. Są jakieś wydajniejsze bez ingerencji w listwe?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z volvo 2.3 T,jedynie trzeba przypiłować dolne wypustki na wtryskach żeby w gniazda weszły


nr. 0280155831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos Magica ktory by wymienił korby na kute i przy okazji ogarnał inne sprawy?

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice z kanałami dolotowymi w głowicy znalazłem faktycznie to widać ale po czym poznać czy ma układ napowietrzania spalin czy jak to tam się nazywa?

Może pewniej będzie jak mi podpowiecie przed zakupem bo ja nawet nigdy na żywo głowicy nie widziałem.

Czy głowica z silnika BAM, AIQ lub ANB będzie pasować do AUQ bez żadnych przeróbek?

i czy można coś powiedzieć o stanie głowicy ze zdjęcia bo może bardziej się opłaca kupić drożej a mniej w niej naprawiać?

wielkie dzięki za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktoś z was spotkał się z korbami kutymi ale bez zamków na panewkach ? jest to coś warte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe wejście jest w glowicy z napowietrzaniem po przeciwnej stronie koła rozrządu. Lepiej kupić taniej i porządnie sprawdzic, bądź wyremontować

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam audi a4 b6 1.8t 190kh bex i chciałbym zrobić chiptuning do 220kh bez żadnego wymianania części. I pytanie jest takie. Czy taki mały silnik wytrzyma to wszystko? Jest warto inwestować w tego chipa czy sobie odpuścić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 koni to Max z K03s? Wydaje mi sie ze da radę nawet więcej na tej turbawce dmuchnąć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak motor i turbo zdrowe to nie trzeba mocno żyłować tej turbawki na 220KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam audi a4 b6 1.8t 190kh bex i chciałbym zrobić chiptuning do 220kh bez żadnego wymianania części. I pytanie jest takie. Czy taki mały silnik wytrzyma to wszystko? Jest warto inwestować w tego chipa czy sobie odpuścić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Rób program nawet się nie zastanawiaj.Jak nie będziesz katował będzie wszystko ok a banan na twarzy bezcenny

Z tym że z czasem zawsze będzie mało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...