Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie tak musi robić, ja mam trójnik w miejscu ori czujnika i jest dobrze, mam tak odkąd mam auto

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No napisał Ci:

pod filtr oleju

dzieki, szkoda ze nie pomyslalem o tym przed wymiana oleju

do montazu podstawki nie zmieniasz oleju ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisał Ci:

pod filtr oleju

dzieki, szkoda ze nie pomyslalem o tym przed wymiana oleju

do montazu podstawki nie zmieniasz oleju ....

ale filtr juz tak wiec 50zl na minus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, szkoda ze nie pomyslalem o tym przed wymiana oleju

No to pomyśl przy najbliższej wymianie. I zrobisz od razu za jednym zamachem. ;)

Ale żeby 50 zł pożałować w skali kosztów modów na wyższą moc to chyba nie o to chodzi.

Edytowane przez kupczak90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, szkoda ze nie pomyslalem o tym przed wymiana oleju

No to pomyśl przy najbliższej wymianie. I zrobisz od razu za jednym zamachem. ;)

Ale żeby 50 zł pożałować w skali kosztów modów na wyższą moc to chyba nie o to chodzi.

jak bym kasy zalowal na to auto to bym w nie, nie wkladal tyle wlasnej pracy i kasy w auto warte 20k w standardzie:) poprostu moglem pomyslec o tym przed wymiana oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na graty 2.7bit ?

Mam do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik skrzynia wiązki wal napędowy polosie i cała kupa szmelcu.

Wszystko co potrzebne na SWAP a nawet wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany przywróciłem dzisiaj n249 bo jeździłem bez bo połamałem króćce i na poprzednim był "źrebak"... no i znowu mam źrebaka ale poza tym auto lepiej chodzi, na zimnym równiej i na jałowym też jakoś lepiej... jak DVka była bezpośrednio do kolektora do źrebaka nie było ale auto gorzej chodziło po odpaleniu. Czy źrebak może być spowodowany uszkodzoną DVką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy źrebak może być spowodowany uszkodzoną DVką?

Jak najbardziej - demontuj, sprawdź (wyciagnij DV-kę i dmuchnij w boczny otwór, jak bedzie przechodzic powietrze musisz ja wymienic lub małym przewodem zassij powietrze, jezeli tłoczek sie nie podnosi albo jeżeli bedzie słychac syczenie DV-ka do wymiany) i wymień. :decayed:

Edytowane przez omzig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wduszając tłoczek i zatykając podciśnienie, trzyma - DV sprawny ;) musiałem inaczej zamontować n249, żeby było poprawnie i źrebię zniknęło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omiń całkiem n249 i podepnij podciśnienie bezpośrednio pod kolektor,stare rozwiązanie i 100% pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak wcześniej i auto się gorzej zachowywało. Z resztą tu masz dlaczego lepiej n249 mieć podpięty:
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/554859-N249-delete-Why-you-should-not-do-it
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/605776-N249-bypass-Pros-and-cons

Auto z nim chodzi równiej chodzi na wolnych i przy delikatnym dodawaniu gazu nie ma zajebek przy ładowaniu ciśnienia, bez było czuć jak ładuje dużo i zaraz mniej, tak nierówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka pacjent a4 b7 1.8 turbo quattro.w planach mam zalozyc hybryde turbo wtryski 380 TIP DP przeplywka i DV z S3 a teraz pytanie jaka wielkosc IC Fmic? seryjny wydech da rade? jaki polecacie wydech koncowy
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka pacjent a4 b7 1.8 turbo quattro.w planach mam zalozyc hybryde turbo wtryski 380 TIP DP przeplywka i DV z S3 a teraz pytanie jaka wielkosc IC Fmic? seryjny wydech da rade? jaki polecacie wydech koncowy

Pozdrawiam

Walowane milion razy, przesledz ten temat od poczatku a dowiesz sie wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...