Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to czy możliwe to jest by to oni to uszkodzili czy przypadek. Nie jesteś tu sam, zamilknij może ktoś coś ciekawego powie i będę miał więcej argumentów by robić larmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz rację, poczekaj aż teoretycy popiszą 30 wiadomości i pogdybaja co moglo się wydarzyć. Czas leci i działa na twoją niekorzyść a Ty czekaj zamiast domagac się naprawy silnika.

To nie jest przypadek

 Założenie gazu do 1.8t to nie jest Rocket science jak ktoś to umie robić.

 

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto właśnie już mam zrobione, załatwiłem kwitek co było robione i ile wyszło i zamierzam jechać pogadać sobie tam gdzie miałem gaz zrobiony, chociaż wiem nic im nie udowodnię. Wiem, że samo to się nie zje#bało, troszkę tym autem popędziłam i jakby coś się miało dziać to by wyszło to wcześniej, a nie tak nagle jak tylko odebrałem auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będą chcieli rozmawiać to szukaj prawnika i pisz do nich przedsadowne wezwanie do zapłaty. Dobrze napisane działa na wyobraźnię. W najgorszym wypadku może będą chcieli negocjować. Ile cię to wyniosło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1540zł  czy jakoś tak, wymiana uszczelki pod głowicą, regeneracja głowicy, jakaś uszczelka pod kolektor i kilka rzeczy tam mi mechanik wypisał, a to taki pewny solidny mechanik więc bez żadnej ściemy by naciągnąć i kity cisnąć co było wymieniane. Cena mnie przeraziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktoś na forum montował mocniejsze sprzęgł jak 550 nm  bo obecnie mam jednomas z 80 docisk z LT tarcza 240mm obita kewlarem i dziś gdy strzeliłem ze sprzęgła uślizgneło co mi pozostało wzmocnienie docisku czy coś jeszcze można zmodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Celuje w okolice 270hp, ktore wtryskiwacze powinienem wsadzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440cc ale ich cena jest pewnie taka jak 520 więc można od razu pakować większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo boscha chinole 430cc. Pod 270hp spokojnie wystarcza, a u sida nowki za niecale 600 zl mozna kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo a mnie ciekawi o ile wzrośnie spalanie w 1.8t bfb quattro jak podniesie się moc ze 163km do tych 200 po wyniamie wtrysku na 320cc, lepszy cooler, downpipe i program?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Elfhame napisał:

Hejo a mnie ciekawi o ile wzrośnie spalanie w 1.8t bfb quattro jak podniesie się moc ze 163km do tych 200 po wyniamie wtrysku na 320cc, lepszy cooler, downpipe i program?? 

Odpowiem Ci na moim przykładzie 1.8t 163km bez quattro po dokładnie wyżej wymienionych mydyfikacjach. Spalanie przy zachowaniu stylu jazdy jak przed chipem potrafi spaść do 1l mniej na 100km. Jeżeli zaczniesz wykorzystywać potencjał auta- wyprzedzanie co chwilę, przeciąganie ostro na biegach , wciskanie gazu do oporu to potrafi spalanie wzrosnąć do około 2l więcej. Ale to już naprawdę szaleć byś musiał- mi się zdarza ? Moc finalna u mnie wyszła 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ale to na pb czy lpg?

Edytowane przez Elfhame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Elfhame napisał:

Ciekawe ale to na pb czy lpg?

Na lpg. Ale taka sama sytuacja tyczy się na Pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma tragedi ciekawe tez jak przy wiekszych mocach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę kupić nowe ori wtryski, poza aso?

Druga rzecz, czy macie numer 525cc? Czy muszę w BFB pod 280km wymieniać pompę paliwa?

Edytowane przez tomek1192
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone sidmotorsport i tam sa rozne wtryski, w tym tez 525cc.

Trudno powiedziec, ja najwiecej 270 km widzialem na seryjnej pompie wiec wg mnie raczej tak. Ale moze ktos inny jeszcze sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki bardzo za pomoc. Do BFB wziąć wersję short czy standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Znacie jakiś patent jak zamontować osłonę silnika przy 525cc z przejściówkami? Niestety są dość wysoko i za cholerę nie idzie tego wepchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyniku mojego auta 229hp/349Nm przy takim secie turbo hybryda k03 (ta najmocniejsza geremiego co wyciągają na niej po 280koni, graty k04-064), tip 3", przepływka s3, filtr hks, wtryski 525cc bosch, świece ngk pfr6q, cewki czerwone r8, fmic 230x550x65 na rurach 63mm, dp 2,5", wynik wydaje mi się słaby strojone przez GTO (Digitun). Aktualnie doszło tak wydech 2.5" kwas do końca na dwóch puszkach oraz rozebrany cały silnik pierścienie s3 goetze, korby arias, panewki korbowodowe king racing. 

Pytanie jechać do innego tunera i stroić na nowo? auto jeździ na pb i lpg chociaż aktualnie jest problem z wypadaniem zapłonu także wymieniam świece na dniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co tu sądzić porażka ,co tuner na to ? masz logi tego auta jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...