Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak wysokoomowe i zlacze ev6, okazy wystepujace tylko sporadycznie w przyrodzie.

http://s11.postimg.org/enmu7gg8f/20140610642.jpg

Wiela ???

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 19:47 ----------

Masz je jeszcze czy juz poszly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupilem bandaz termoizolacyjny, jakies wskazowki co do montazu? bede montowal turbo we wtorek hybryde i przy okazji jak bede mial wymontowany dp wzialbym sie za owiniecie dp

slyszalem ze najlepiej na mokro ? tasma termoizolacyjna BAZALTOWA 10+10op GRUBA 3MM (4288516312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wysokoomowe i zlacze ev6, okazy wystepujace tylko sporadycznie w przyrodzie.

http://s11.postimg.org/enmu7gg8f/20140610642.jpg

Wiela ???

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 19:47 ----------

Masz je jeszcze czy juz poszly ?

mam mam 360pl po znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi smsem dane do przelewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupilem bandaz termoizolacyjny, jakies wskazowki co do montazu? bede montowal turbo we wtorek hybryde i przy okazji jak bede mial wymontowany dp wzialbym sie za owiniecie dp

slyszalem ze najlepiej na mokro ? tasma termoizolacyjna BAZALTOWA 10+10op GRUBA 3MM (4288516312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

bazaltowej nie trzeba, starszego typu np ceramiczne

były wskazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był zainterere tymi pięćsetkami.

A jak już mamy tu taką małą giełdę to mam całe pomodzone b5 na fanty do oddania. Np nowe (100-200km przelotu) K04 na CNC wirniku, zawiast bilstein b8 + springi eibach itd... wydech 2,5", koła 18" z A5, rozpórki góra, dół. Pytać na pw.

Ten wydech to do quatro bym wpasil, czy wyspawasz mi cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupilem bandaz termoizolacyjny, jakies wskazowki co do montazu? bede montowal turbo we wtorek hybryde i przy okazji jak bede mial wymontowany dp wzialbym sie za owiniecie dp

slyszalem ze najlepiej na mokro ? tasma termoizolacyjna BAZALTOWA 10+10op GRUBA 3MM (4288516312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bazaltowej nie moczysz. Poprzednie generacje trzeba bylo, zeby nie pylily, bo to bylo drapiace jak wata szklana. Praktyczne tez przy skomplikowanych ksztaltach do owiniecia latwiej sie ukladal namoczony bandaz. W moim temacie widac dp owiniety.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakuś, a FMICa w zestawie do tego B5 nie posiadasz może? Przymierzam się do zakupu 'wersji'do B6 lub do paska 1.8t/są tańsze od zestawu do B5/a po przeróbkach powinny pasować do B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakuś, a FMICa w zestawie do tego B5 nie posiadasz może? Przymierzam się do zakupu 'wersji'do B6 lub do paska 1.8t/są tańsze od zestawu do B5/a po przeróbkach powinny pasować do B5.

A propo tych zestawów, w FMIC.PL dostałem taką odpowiedź, co do różnicy zestawu do B6 a B5:

"Witam!

Sa to zupelnie rozne zestawy:) Dodatkowo ten drozszy jest giety z rur, natomiast tanszy z kolanek uniwersalnych.

Pozdrawiam, FMIC Performance"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo FMIC porownanie seria vs 550x140x65:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

seria:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

na serii było z 5-7 stopni mniej na zewnatrz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chciałem się pozbywać belki dlatego poszedl 140mm jest optymalnie, ale chetenie zobacze logi z 180mm z temperatura na zwenatrz +-24 st tylko ze nikt sie nie chce podzielic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się będzie chciało to Ci zrobię...

moc 200 km

fmic 180

jak patzryłem u siebie to normalna jazda okolice 45-50 stopni

but około 35-38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...